1. „Google“ iš pradžių vadinosi „BackRub“. Tituliniame puslapyje buvo užrašyta: „BackRub – tai paieškų robotas, skirtas kelionėms po internetą.“
2. „Google“ nuo 2010 vidutiniška įsigyja po vieną kompaniją į savaitę.
3. Pirmuoju „Google“ pokštu tapo Degančio žmogaus simbolis. Kompanijos įkūrėjai Larry Page‘as ir Sergejus Brinas išvyko į festivalį „Degantis žmogus“ 1998 metais ir uždėjo šį piešinuką į „Google“ titulinį puslapį, kad vartotojai žinotų, kad jų šį savaitgalį nebus ofise.
4. „Google“ pasamdė savo pirmąjį kompanijos virėją, Charlie Ayersą, 1999 metų lapkritį, kai kompanija teturėjo 40 darbuotojų.
5. Ch. Ayersas tapo kompanijos vyriausiuoju virėju, gavęs 150 pavaldinių dešimtyje skirtingų kavinių „Google“ būstinėje Kalifornijoje.
6. „Gmail“ gali būti naudojamas daugiau nei 50 skirtingų kalbų. Tarp jų – valų, baskų, tagalogas, telugu ir kitos.
7. Apie tūkstantį „Google“ darbuotojų tapo milijonieriais, kai kompanija išėjo į atvirą fondų rinką 2004 metais.
8. Viena iš tų milijonierių tapo masažistė Bonnie Brown, kuri 1999 metais dirbo kompanijoje už 450 dolerių per savaitę.
9. Mygtukas „I‘m Feeling Lucky“ kompanijai kainuoja apie 100 milijonų dolerių pelno per metus dėl reklamos nebuvimo, nes perkelia vartotoją į patį pirmą paieškos rezultatą.
10. „Google“ samdo ožius. Tiesiogine to žodžio prasme. 2009 metais kompanija nuomojo 200 ožių per savaitę, kad jie suvalgytų žolę ir tręštų žemę prie kompanijos būstinės.
11. Pirmuoju oficialiu „Google“ „tweet'u“ buvo žodžiai „I‘m Feeling Lucky“, parašyti dvejetainiu kodu.
12. Beveik visas „Google“ konkurentės „Mozilla“ finansavimas gaunamas būtent iš „Google“. „Google“ moka 300 milijonų per metus, kad išliktų pagrindiniu paieškos mechanizmu naršyklėje „Firefox“.
13. „Google“ įkūrėjams L. Page‘ui ir S. Brinui priklauso tik 16 proc. kompanijos akcijų.
14. Šie 16 proc. verti maždaug 46 milijardų dolerių.
15. Naujus „Google“ darbuotojus vadina „Noogler“, senus – „Xoogler“.