Lazdynų stotelėje vyras su žmonių minia įlipo į 16-o maršruto troleibusą ir liko stovėti prie durų. Į tą patį troleibusą kitoje stotelėje įlipo ir garbaus amžiaus moteris – ji stovėjo prie vidurinių durų. Moteris su savimi turėjo žalios spalvos maišelį. Vyras, priėjęs prie šios moters, atsistojo į ją nugara ir, ištraukęs kairę ranką iš savo striukės kišenės (kišenvagiai prieš vagystę rankas laiko kišenėse, saugodami pirštus nuo šalčio), įkišo ją slapčia į žalios spalvos maišelį ir mikliai ištraukė rudos spalvos piniginę, kurią įsidėjo į kelnių kišenę. „Nematomi“ pareigūnai iškart sulaikė įtariamąjį su įkalčiais. Dvidešimt devynerių vyras buvo pristatytas į Vilniaus apskr. vyriausiąjį policijos komisariatą, vėliau – uždarytas į areštinę. Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kišenvagystės. Šiandien bus kreipiamasi į teismą išnagrinėti bylą pagreitinto proceso tvarka.
Sausio 29 d. „nematomi“ Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai 74-o maršruto autobuse su įkalčiais sulaikė žinomą kišenvagį, gimusį 1974 m. Vasario 10 d. jis buvo nuteistas 2 metų realia laisvės atėmimo bausme ir patalpintas į pataisos namus.
Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai įtaria, kad 1986 m. gimęs kišenvagis yra padaręs ir daugiau panašaus pobūdžio ar kitokių nusikaltimų, todėl prašo piliečių, nukentėjusių nuo šio vyro ar turinčių kitokios informacijos apie jo nusikalstamą veiklą, kreiptis į Vilniaus apskr. vyriausiąjį policijos komisariatais telefonais (8 5) 271 6053 arba (8 5) 271 6132.
Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už svetimo turto pagrobimą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio (kišenvagystė) numato baudą arba areštą, arba laisvės apribojimą, arba laisvės atėmimo bausmę iki šešerių metų.