Pasak jos, abu jie pasirašė pasižadėjimą neišvykti ir nebendrauti su nurodytais asmenimis.
„Patvirtiname, kad ikiteisminiam tyrimui vadovaujančio prokuroro nutarimu M. Navickui buvo paskirtos kelios kardomosios priemonės: 100 tūkst. eurų dydžio piniginis užstatas bei rašytinis įpareigojimas neišvykti ir nebendrauti su nurodytais asmenimis. Analogiškos kardomosios priemonės (su mažesne užstato suma – 50 tūkst. eurų) yra skirtos ir I. Trinkūnaitei“, – BNS pranešė Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Kalėjime dėl kitų nusikaltimų anksčiau sėdėjusiam I. Trinkūnaitės sugyventiniui Vilhelmui Germanui ketvirtadienį skirtas dviejų mėnesių suėmimas. Dar keliems įtariamiesiems po sulaikymo skirtos švelnesnės kardomosios priemonės.
Pasak teisėsaugos, tyrime įtarimai iš viso pareikšti septyniems asmenims, tačiau jų skaičius gali augti. Juridiniams asmenims ir valstybės tarnautojams įtarimai nėra pareikšti.
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba pranešė, kad didelės apimties tyrimo duomenimis, galėjo būti legalizuota per 17 mln. eurų, mokėti 100 tūkst. eurų siekiantys kyšiai.
Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiasis prokuroras Artūras Urbelis penktadienį pranešė, kad turtiniai nusikaltimai apima turto pasisavinimą, vagystes, sukčiavimą stambiu mastu, o korupciniai – papirkimą, kyšininkavimą, nusikalstamu būdu įgyto turto legalizavimą – tai yra pinigų plovimą.
Prokuroro teigimu, taip pat atliekamas tyrimas dėl nusikalstamo susivienijimo.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!