Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Baisu iš tikro beleist į mokyklą. Pagaliai kišami o mokyti nėra kam. Ateis diena įsakys nuodyt ir rasi vaiką subadytą nuodų. Aišku visokių mokyklų ir visokių mokytojų bet kitur jei koks prieš skiepus tai ėda gyvą. Suaugę neatlaiko o čia vaikai.
Gal musulmonė kad gali sau leist nedirbt ..ir gal profesorė kad visuose dalykuose nusimano
Neaišku už ką mokytojams algas moka. Bezda ant kėdės tuo tarpu, kai tėvai šalia prakaituoja. Jiems tipo sunku? Tai ko neina streikuot prie seimo, kaip ardėsi dėl didesnių algų? Todėl, kad patogu malt šūdą, nes vaikai jiems dzin.
@Cha
Nusišneki.
Švietimo sistema LGBT rankose: jie patys neturėdami savo vaikų, pasišovė brukti pyderastišką propogandą mūsų vaikams. Kitų kelių nebelieka - patiems kapoti iškrypėliškas šakas.
konkurencijos išvengti dar niekam nepavyko, reikia mokytis kultūringai konkuruoti, konkuruoti be pykčio. Bendradarbiavimas vyksta po to, kai pasivaržoma, pasilyginama, įsivertinama, kas ko nori ir kas ką gali
Gryžtam į gadynės laikus, kai vaikus mokė mamos verpdamos prie ratelio, o dabar į kompiuterius ir į telefonus sulindę. Bus daug beraščių, bemokslių, papildys darbo klasę, o išsilavinusių bus mažai.
Mama nedirbanti ,turi laiko....
Pagarba Tokiems tevams
Šiuolaikinės supermamytės nežino kaip kotletus iškepti, bet sugeba vaikus ugdyti, jeigu vaikai yra su specialiaisiais poreikiais, juos geriau ugdyti individualiai namuose per pažinimą, nes mokykloje klasėje yra iki 30 vaikų, kuriuos reikia ugdyti pagal švietimo privalomas programas. Skandinavijos šalyse jau seniai klasėje mokosi po 15 mokinių, su kuriais dirba vienas mokytojas ir du mokytojo padėjėjai, pas mus švietimas išlikęs dar komandinėje sistemoje.
@Atsilikimas
Cia jus apie save?
Tos kurios nesugeba veda vaikus i konslageri, eksperimentams...
Tos kurios nesugeba veda vaikus i konslageri, eksperimentams...
Vaikus namie ugdyti , jei yra galimybių, galima iki 5 klasės. Nuo 5-os klasės turi eiti į mokyklą. Vaikai po 4 -ių klasių turi būti diferencijuojami į 3 srautus: gerai ir labai gerai besimokantys; vidutiniškai ir blogai. Tie kurie mokosi gerai ir labai gerai mokosi 12 metų ir stoja į universitetus. Tie kurie patenkinamai, mokosi 10 metų ir stoja į kolegijas. Tie kur mokosi blogai kartu su mokyklos baigimo diplomu įgyja ir pofesinį išsilavinimą. Tačiau tai gali keistis, jei mokinys įdeda daugiau pastangų arba nustoja mokytis
REKLAMA
REKLAMA
Tėvai ugdo vaikus namuose, nes sistema mokyklose netinka: „Aplinka skatina konkurenciją, o ne bendradarbiavimą“