Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Pačiai teko mokykloje išgyventi tiek psichologinį, tiek fizinį smurtą. Vėliau pati mušdavau bendraamžius, vien todėl, kad buvo "parodytas" tik toks santykių aiškinimosi būdas... Buvo visko - ir žudymosi, ir kankinimosi, ir vienatvės. Tačiau kuomet pradėjau galvoti savo galva, viskas baigėsi, nes nebebandžiau pritapti ar atsilyginti... Mano nuomone, reikia pradėti "tvarkyti" tėvus. Neslėpkime, juk dauguma mažųjų mušeikų yra iš geriančių arba kvailų tėvų šeimos. (Apie pinigus ir statusą visuomenėje nešneku) . Vaikai "prisigaudo" tų kalbos manierų, problemos sprendimo būdų. Taip pat jų sukėlimo. O kur dar dėmesio stoka... Ši problema nėra lengvai išsprendžiama ir niekada nebus. Bet jei nustotume apie ją šnekėti iš šalies ir imtumėmės veikti, kažką būtų galima pakeisti.
Mokykla yra mokykla, reikia sugebet pastovet uz save, o siais laikais to nemoko vaiku, moko, kad bekite pas mokyklos psichologe, pas socialine darbuotoja ir t.t. Mokykloje, jei dave per ausi kas nors, duok atgal.
Be to paziurekite, kiek smurto rodo tv, laikrasciai ir t.t.
Be to paziurekite, kiek smurto rodo tv, laikrasciai ir t.t.
sudraskete kutvelos seimas savo "smurto" pasakom dabar pradesit lysti prei vaiku p.s. susirinkit savo smutkes ir piskit von nuo mokiniu
REKLAMA
REKLAMA
SOS: psichologinį smurtą mokykloje patiria kas antras vaikas