Kovo 10–ąją gimnazijos direktorius Žydrūnas Želnys buvo informuotas apie tai, kad gimnazijos technologijų mokytojas per programėlę „TikTok“ išsiuntė pornografinę nuotrauką.
Direktorius „Telšių žinioms“ teigė, kad kovo 13-ąją gimnazijoje lankėsi policijos pareigūnai, kurie apklausė mokytoją K. Streckį, buvo paimtas jo telefonas.
Išaiškėjo ir dar daugiau informacijos – pasirodo, mokytojas galėjo netinkamai elgtis ir su moksleivėmis bei prie jų priekabiauti. „Telšių žinios“ pakalbino ir kelias nukentėjusias.
Jos atskleidė, kad vulgarus K. Streckio elgesys prasidėjo jau seniai. Rašoma, kad mokytojas moksleives vadindavo katinėliais, joms siuntė savo veido ir net lytinio organo nuotraukas. Merginų teigimu, matosi, kad nuotrauka daryta mokyklos patalpose.
Šis atvejis iškėlė daug klausimų tiek mokyklos bendruomenei, tiek teisėsaugai, o situacija šiuo metu vis dar yra tiriama.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!