Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O ar JAV nenori savo itakos plesti, tik Rusija ? O Irako karo motyvai kokie buvo ??? O Lietuva, issipletusi iki Juodosios juros - ar ji nenorejo savo itakos plesti ?
Grazus straipsnis reklamuojantis konservatoriu partija. O ar teisingas - tai jau kita tema. Svarbu laimeti, o nugaletoju niekas neteisia.
Landsbergi teisus.
kiek prisimenu jis niekada "nešovė" pro šalį...
.
Melas atviru tekstu. Juk kalbama ne apskritai draudimą NATO ginti mus nuo karinio užpuolimo, o tik apie draudimą kurti svetimos šalies karines bazes, kas nedviprasmiškai parašyta Konstitucijoje.
Europarlamentarui ypač negražu klaidinti žmones.
Patriotų žaidimas"Rusija -blogis"
Patriotų žaidimas"Rusija -blogis"

Ko jūs džiūgaujat, jei Rusijai kas nors nepasiseka? Ar manot kad menkindami oponentą patys augat? Geros kaimynystės principai, kurių stengias laikytis visos padorios tautos, privalomi ir mums. Norit keisti pasaulį? Tai kodėl nepradėjus nuo savęs? Kodėl mes už visus kas prieš Rusiją, tik ne už savo šalį? Ką mums davė Dėdė Semas, kai purvini Stalino batai mindė mūsų žemę? Tapome jų jūrų kiaulytėm geopolitikos bandymuose už patapšnojimą prezidentui per petį. O sesės ES ant mūs biskį pyksta, nes trukdom spręsti bendrus reikalus. Kiek dar būsit žaisliukais JAV rankose? Kam tada stojom į ES, reikėjo mėgint tapt valstija JAV? Reikia gyvenat čia ir šiandien , vis gręžiojatis atgal ir gyvenant nuoskaudom galim ateitį pražiopsoti. Liksim svetimi ir nesuprasti tarp savų, turtingesnių ES narių ir savi tarp tolimų ubagų, nuo kurių geopolitika priklauso tiek kiek klimato kaita nuo karvės pirstelėjimo. Ką mes išvis žinom apie ES šalių gyvenimą, pasiekimus, kaip jie tvarkos savivaldos lygmeny, gynyboj? Svarbiausia mums mokyt Rusiją gyvent. Apie ją` kaip tarybiniais laikais -arba blogai arba nieko. Provincialo statusas ir baimės prieš Rusiją eskalavimas gal ir gali patenkinti Lansbergį, jam iš Briuselio " geriau matyt" , bet tikri patriotai turi kurti šalį, o ne ją griauti mitinguojant, kai reikia dirbti. Jums dar nenusibodo mitingai? Man jau nusibodo.
Puikus ir savalaikis straipsnis!
Gerbiamas profesorius visada buvo ir ...tebelieka "rakštis minkšoje vietoje".
Ačių, kad dar tokių esama. Ne visiems patinka jo kritiškas ir aštrus žodis, ypač saldžialiežuviams ir "tautos psichoterapiautams". Po pastarūjų įvykių Gruzijoje pritilo ir tie, kurie kaltino Jį rusofobiją ir kitokių fobijų įžvalgomis. O prisiminkime geriečių ir partijos draugų "isterijas" prieš 4-5 metus. Ką pasakysite dabar- juk teisus Jis buvo tada, matė truputį toliau už savo nosį....
Taigi, " Ruoškimės kitam tarpsniui "- puikus ir savalaikis straipsnis, ypač prieš rinkimus, "pažadukų" balsų fone.
Blogiausias scenarijus Lietuvai 2008-iesiems – nauji 1939-ieji, perspėja analitikai
Parasytas 2007.11.22 17:00 !!!!!!!!

Rusijai pasitraukus iš Įprastinės ginkluotės Europoje sutarties ir siekiant atkurti savo karinę įtaką posovietinėje erdvėje, Baltijos šalys gali virsti demilitarizuota „pilkąja“ zona, mano Lietuvos užsienio politikos analitikai.
Užsienio politikos ekspertai neabejoja, kad Rusija įvykdys grasinimą nuo gruodžio 12 dienos pasitraukti iš ĮGES, taip atsirišdama rankas dislokuoti daugiau karinės technikos Pietų Kaukaze ir tuomet "tikriausiai ne savo rankomis" bandys išprovokuoti Tbilisį kariniam konfliktui, kuris prieš kitų metų balandį Rumunijoje įvyksiantį NATO šalių vadovų susitikimą galutinai diskredituotų Gruzijos perspektyvą tapti Aljanso nare.
Ekspertai, pageidavę, kad jų pavardės nebūtų skelbiamos, taip pat mano, kad Rusija yra pasirengusi adekvačiai įvertinti Moldovos prezidento Vladimiro Voronino siekį "bet kuria kaina" likti valdžioj, todėl už ištikimybę Maskvos nustatytam kursui garantuotų jam Padnestrės balsus ir išvestų savo pajėgas.
Tuo pat metu, dirbtinai eskaluodama Irano bei nepriklausomybės siekiančio Kosovo problemas ir skatindama euroatlantinių partnerių susipriešinimą šiais bei vis aktualesniais energetiniais ir ekonominiais klausimais, Rusija galėtų pasiūlyti Vakarams savo grįžimo į ĮGES planą - mainais į leidimą Rusijai nustatinėti sutarties sąlygas.
Viena tokių sąlygų, galėtų būti "labai žemų karinės technikos lubų nustatymas Baltijos šalims". Tokiu atveju karinės galios pusiausvyra šiame NATO-Rusijos pasienio regione būtų vienareikšmiškai ne NATO, taigi, ir ne Baltijos šalių pusėje.
URM artimų analitikų nuomone, Vakarų šalys vis dar turi tam tikrą "šaltojo karo" kompleksą ir apsidžiaugtų Rusijai persigalvojus.
Tikruosius Rusijos norus ir ketinimus, kurie išryškės ateinantį pusmetį, anot analitikų, trukdo įžvelgti puikiai veikiantys jos viešieji ryšiai, kuriems atsispiria ir ne visos Vakarų valstybės.
Dar vasarą Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas paskelbė, kad jo šalis nuo gruodžio 12-osios gali nebesilaikyti sutarties, kuri riboja, kiek pajėgų Rusija gali turėti jos europinėje dalyje - taigi, kiek tankų ir kareivių gali dislokuoti ir Baltijos šalių pašonėje. Parlamentas jau patvirtino tokį sprendimą, apie jį oficialiai informuota NATO.
Rusija, pati neratifikuojanti šio dokumento, reiškia nepasitenkinimą, kad to nepadaro NATO, ir kad prie sutarties, pasirašytos dar tarp Aljanso ir nebeegzistuojančio komunistinio Varšuvos pakto, neprisijungia Baltijos valstybės.
Tuo tarpu Lietuva ne kartą pareiškė prisijungsianti prie ĮGES kai tam bus sudarytos sąlygos. Lietuva prie 1999 metais Stambule pasirašytos adaptuotos ĮGES galėtų prisijungti tik jai įsigaliojus, t.y. kai ją ratifikuos visos 30 prie jos tuomet prisijungusių valstybių. Kol sutartis nėra ratifikuota, naujos šalys, tarp jų ir Baltijos, prie ĮGES prisijungti negali.
Praėjus penkeriems metams po galutinio termino, pasibaigusio 2002 metais, Rusija nėra įvykdžiusi vienos iš esminių sutarties sąlygų - išvesti pajėgas iš Gruzijos ir Padnestrės Moldovoje.
Visos NATO valstybės iki šiol laikėsi pozicijos, kad kol Rusija neįvykdys savo įsipareigojimų, jos negalės įvykdyti savųjų, tai yra ratifikuoti sutarties.
1939 metų rugpjūtį stalininė Sovietų Sąjunga ir nacių Vokietija pasirašė vadinamąjį Molotovo-Ribbentropo paktą ir jo slaptuosius protokolus, kuriais neteisėtai pasidalino Europą. Šie sandėriai sudarė sąlygas sovietams pusei šimtmečio okupuoti Baltijos valstybes ir paskirti jose marionetines vyriausybes.
Šaltinis: BNS
Vakariečių naikintuvas F-35 kainuoja 400 mln, sraigtasparnis Eurocopter- 500 mln.(rusai analogų jiems neturi).Ši karinė technika yra tiek tobula, kad papraščiausia nebėra ir ko gero nebebus jai priešininkų. Kad pasivyti vakarus karinėse technologijose rusai tokių pinigų neturi ir jau niekada nebeturės......
....nenaujas, pigesnis Rusijos ginklas užgrobti valdžią, arba padaryti jai reikalingą įtaką kitoje valstybėje yra viešieji ryšiai ir tokiu partijų ir judėjimų kaip ,,paksoidai“, ,,agurkiniai“, sukūrimas . Galima dar sumokėti kelis centus komentatoriams ,,patrijotams“.
Nepamirškime, kad prie KGB ir GRU buvo suburta daug institutų, kuriančių juodas technologijas. Tam buvo skiriamos milžiniškos lėšos ir ten dirbo labai gabūs žmonės. ŠIS ,,PALIKIMAS“ DIRBA IR DABAR!!!. Rusų karinių technologijų kūrimo pramonė žlugo, protai nutekėjo į užsienį, piliečių išsilavinimas labai žemas. Rusijai ateina krachas. Galima tik paspėlioti ką žūdamas monstras galėtų dar iškresti.


o kaip sekėsi profesoriui marksizmą ir leninizmą dėstyti ?
kaip ir visi jo straipsniai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų