„Aš įsivaizduoju, kad čia yra bendras procesas, kuris yra prasidėjęs ganėtinai seniai, nuo pareikštų įtarimų kaip partijai, paskui man kaip vadovui, taip pat ministro (Kęstučio Trečioko) „čiupinėjimai“, tai į tą chorą Darbo partijos pirmininkas yra prisijungęs“, – BNS pirmadienį sakė R.Paksas.
„Kai tu įsilieji į bendrą chorą, tai garbės nedaro“, – pridūrė jis.
„Tvarkiečių“ lyderis teigė, kad „jeigu būtų taip lengva sužlugdyti „Tvarką ir teisingumą“, ji seniai būtų sužlugusi“.
„Man atrodytų, kad prasti Darbo partijos reikalai, jeigu reikia tokių kreipimųsi“, – kalbėjo R.Paksas.
Partiją „Tvarka ir teisingumas“ palikęs bei Darbo partijai pernai vadovauti pradėjęs V.Mazuronis antradienį paskelbė viešą laišką, kuriuo koalicijos partnerius „tvarkiečius“ ragina būti „išmintingais, įvertinti esamą padėtį realistiškai“ ir „negrimzti kartu su, deja, jau skęsti pradėjusia „Tvarkos ir teisingumo“ partija“.
Partijai „Tvarka ir teisingumas“ kaip juridiniam asmeniui yra pateikti įtarimai dėl prekybos poveikiu ir pinigų plovimo.
Vykdydami kitą ikiteisminį tyrimą, prokurorai kreipėsi į Europos Parlamentą dėl R.Pakso teisinės neliečiamybės panaikinimo. Jam norima pateikti įtarimus prekyba poveikiu. Specialiųjų tyrimų tarnyba tiria, ar žiniasklaidos grupės „Lietuvos rytas“ vadovas Gedvydas Vainauskas sutarė su R.Paksu, kad šis už kyšį paveiks Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos darbuotojus, jog jie leistų naudoti naują „Norfos“ parduotuvę Prienuose.
„Tvarkietis“ aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas susilaukė raginimų atsistatydinti po to, kai paaiškėjo, kad jis žadėjo Druskininkų merui Ričardui Malinauskui paskubinti teisės aktų priėmimą, kurie būtų naudingi jo savivaldybei dalyvaujant teisminiame procese dėl vadinamojo Vijūnėlės dvaro.