Kaip BNS nurodė viena iš koncerto lankytojų, po grupės pasirodymo ant Vingio parko tilto „susidarė didelė eilė, alpo moterys bei vaikai“. Pasak moters, policija reguliavo srautus taip, kad po koncerto tiltu leido eiti tik mažam žmonių kiekiui, priešingai, nei vykstant į koncertą.
Savo ruožtu Vilniaus miesto savivaldybė nurodė, jog judėjimas tiltu draudžiamas nebuvo, o papildomų žmonių srautų valdymo priemonių organizatoriai ėmėsi atsižvelgdami į tilto konstrukciją, didelį koncerto dalyvių skaičių, gyventojų išreikštą susirūpinimą po „Rammstein“ koncerto dėl tilto vibravimo ir judėjimo.
„Kad vienu metu ant tilto nebūtų per daug žmonių, įrengti ne tik papildomi aptvėrimai, reguliuojantys srautus, tačiau pėsčiųjų judėjimą reguliavo ir saugos tarnyba kartu su policijos pareigūnais“, – teigiama savivaldybės atsakyme BNS.
Tuo metu Vilniaus apskrities policija pastebėjo, kad sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į anksčiau vykusius renginius.
Pareigūnų teigimu, po anksčiau vykusių didelio mąsto renginių ant tilto formuodavosi sangrūdos, dėl to buvo paralyžiuotas eismas.
„(...) be to ir tilto konstrukcijos nėra pritaikytos tokiai masei žmonių, todėl rūpinantis žmonių saugumu pareigūnai būtent taip reguliavo žmonių srautus“, – nurodė policija.
Pareigūnai pastebi, jog apie srautų reguliavimą lankytojai buvo informuoti stenduose šalia tilto.
Vilniaus Greitosios medicinos pagalbos stoties teigimu, koncerte dirbo privati greitoji, patys sostinės greitosios pagalbos medikai gavo tik tris pranešimus – įprastai panašių masinių renginių metu jų būna daugiau.
Anot savivaldybės, skundų dėl eismo srautų valdymo nebuvo, tačiau yra planuojamas susitikimas su koncerto organizatoriais ir policijos pareigūnais, kurio metu bus aptartas ir įvertintas pėsčiųjų bei transporto priemonių srautų valdymas, kitos su renginio organizavimu susijusios detalės.