Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Cia mazdaug is pasakos vaziavau, ziuriu ant kelio akmenukas ir saldainio popieriukas, skambinau bobai ir policijai, policija sako nesvaik, bet boba vis tiek spaudon parase, nes matyt vyras kokia saka bamperi nusibrozdino ir bijojo bobos
Savo ...tu kvaisu ispustalupiu vištų kokie debilai auga ...kur motina iš telefono neišlenda parom..o vaikučiai debiliukai bet mamyte lūpas atkisusi rėkia joks auksinis debiliukas
@Pirmą žiūrėti gal cia kokiu narkomanu ,cigonu...sako tamsaus gymio ..
Štai...ir prasideda diversijos. Prisleidom į šalį neaiškių tipų, tai ir turim.
klausimai dėl klimato kaitos
klausimai dėl klimato kaitos
Pradžia...klimatas šyla.......pietų kraštų fauna kraustosi šiaurėn..........babūnai taip pat ne išimtis......jie moka mėtyti akmenis, lazdas ir daryti krūvas- iš akmenų ir medienos taip pat....reikia laukti tęsinio........ galimas dalykas vienkiemiuose ar mažuose kaimeliuose...... ir atokiuose miškų keliukuose.......
Man tai įdomu, jei mane užpuolusiam babūnui aš paleisiu vidurius- kaip sureaguos teisėsauga??????????? Ar aš tapsiu rasistiniu žudiku??????????
makakiniu darbas ,ta pati daro ir kitur ...laksto gaujom bambioskes meto ,i autobusus irgi ,net patys buso vairuotojai bijo vakare vaziuot
Pats pranešėjas neva surinko akmenis ir dėl mašinos pretenzijų neturi. Žydai smogikai visada komentuoja apie tamsaus gymio asmenis ir kursto neapykantą, vietoj to, kad nustotų žudę dėl žemės nekaltus žmones. Gėda nepatikliems lietuviams.
@Propagandinis straipsnis tai kad taviskiai mylimukai ir yra daunai !
@Propagandinis straipsnis "."
Tą patį darė Italijoje vargšai karo pabėgėliai(ten juos pagavo ir identifikavo),todėl italai ir pradėjo juos vyti lauk.Ką Lietuvos teisėsauga į tai?!Ar eilinį kartą,turi pabėgėlio ar darbo imigranto statusą,tai neliečiami ir nepakaltinami?!Jau užtektinai žmones reketuoja telefonais,vogdami pinigus iš sąskaitų.Pagaliau žmonės iš akcento išmoko atpažinti,kad tai ukroscameriai,ypač suaktyvėję po Trump'o atėjimo į valdžią.
@Zakristijonas † Tu pagavai kad apkaltinai?
Apsimesti ukrainieciu gali bet koks suskis ruskis. Ukrainoje ju irgi virs 30%, nereikia pamiršti.
@Tikrai? Aš pasakiau analogiškų įvykių pavyzdį,kur nusikaltėliai buvo nustatyti,o tu iš karto trydos fontanus paleidai.ES jau atsikando tų tavo ukrainiečių sočiai.Kad politikai kiša pinigus per šikną,tai nereiškia,kad tokia pati ir šalių gyventojų nuomonė,kurie su tų suskių,kaip tu sakai, vagystėmis,reketu,turto naikinimu susiduria kasdien.Ir deja,bet policijai nustačius tautybes,tai nebūna rusai,kad ir kaip tau to norėtųsi.Tiek italų spaudoje,tiek ispanų,pilna straipnių apie tavo dievinamų ukrainiečių "darbus",kurie kalba patys už save.
kaip sake socdimakrate Nuvesaite: Musu namai, Jusu namai! Pabegeliai Laukiam!
Taip banditai ir auga kai visi nesikreipia ranka numoja.
Reikia dėl visko kreiptis dėl menkniekio, kad atsakytų nes kitaip tvarkos su jais nebus.
Nuo mažų dalykų iki didelių daeis.
Irgi nieko blogo nematė ilgai, dabar juos trina vidury miesto
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų