Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Teorija visada graži.
Gaudžiau tonzilitą su antibiotikais gal tris savaites ar net ilgiau. Jokio pagerėjimo nebuvo. Su maistine soda visus pūlius iki kraujo ištrynus, baigėsi problema. Indijoje tokius dalykus gydo su pelenais.
@Šiaip
kaip ten pasiekei istrint ?
@tai
Kai galva, o ne puodynė, sugalvoti nesunku :)
@tai
viskas tavo rankose. Aišku, galima su šaukšteliu taip, kaip loristai daro apžiūrą. O man patogiau su soda apvoliotu pirštu ir per lūpos kaptutį. Tuomet viską kontroliuoji veidrodžio pagalba. Gleivinė lengvai pažeidžiama, bet valymo rezultatai akivaizdūs.
Sutinku su specialistės teiginiu, kad virusinės ligos negydomos antibiotikais. Tačiau kyla vienas klausimas. Žmogus suserga virusine liga, tarkim gripu. Po savaitės tas gripas komplikuojasi, žmpgus suserga plaučiu uždegimu, kuris gydomas tik antibiotikais, skirtais kovoti prieš bakterijas. Klausimas: kaip virusas "pavirto" į bakteriją?
@Šiaip
Jis nepavirto. Tiesiog prisijungė bakterijos.
@Na
gautų antibiotikus anksčiau jokio plaučių uždegimo nebūtų. Išvadas darykite patys.
@Jeigu sergantis
Mano draugė plaučių uždegimą be antibiotikų išsigydė.
Toma Andrulyte, neiškraipykit mokslininkės žodžiu savo “skandalinga” antrašte straisniui. Ji niekur nesakė, kad nereikia gert geruju bakteriju. Ju nereikia gert kartu su antibiotikais, kaip brukama vaistinėse…
@Aha nu jo
O gal vaistinėje pasiūlant nurodoma, kad probiotiko dozę reikia suvartoti 2-3 val. po antibiotiko dozės suvartojimo?
Didesnės nesąmonės kaip skiepai nuo kovidolo negalėjo būti
@Kokiam reikia būti avinu
nesiskiepyjai ,ko cia mekeni vis ?
raugintus produktus ir bus gerai
"Mokslininkė" tik pamiršo paminėti, kad ne tik farmacininkai, bet ir laboratorijos kraunasi turtus iš beverčių tyrimų. Ir ši "mokslininkė" turbūt jau senokai studijavo mediciną - pagal jos postrigavimus tai, kol vartojamas antibiotikas, iš viso nereikia rūpintis žarnyno mikrobiota. Tai gal tuomet reikėtų stengtis, kad žarnynas nuolat būtų "sterilus"?! Galėtų tuo pačiu "užtarti" ir maisto produktuose naudojamus konservantus. Dar ši "specialistė" pamiršo bent jau paminėti, kad yra mieliagrybių preparatų, kurių neveikia antibiotikų vartojimas. Aš sutinku, kad dauguma parduodamų probiotikų yra beviltiški, tačiau, jeigu gauni "tribūną" ir turi žinių,- tai edukuok visuomenę, vietoj neišmanymo demonstravimo... Gėda pelėda...
@"Mokslininkei"
Manau, kad daktarė Jolanta tiesiog pamiršo paminėti, kad jos mokslai ir žinios apsiriboja patogeninėmis bakterijomis, o apie normalią žarnyno mikrobiotą studijų laikais niekas nemokė ir todėl apie tai nedaug ir težino... Jeigu jinai nuoširdžiai rūpintusi ir ieškotų sprendimų, kaip kovoti su rezistentiškomis patogeninėmis bakterijomis,- tai galėtų pasidomėti eteriniais aliejais, enzymų/fermentų terapija, imuninę sistemą moduliuojančiomis augalinės kilmės žaliavomis, fermentuojamomis skaidulomis ir tais pačiais probiotikais - tai natūralios gamtos sukurtos priemonės. Tik jos neatneša milijonų, kuriuos sugeneruos nauji antibiotikai, įvairių komplikacijų "gydymas", todėl geriau jas ignoruoti.
Ačiū gydytojai
Pasirodo, apsaugos priemonės per pandemiją tik padidino bakterinių infekcijų tris kartus, jei gerai supratau? Tipo medikų apsaugos priemonės buvo priežastis, kurių jie nekeisdavo. Tai va iš kur tas mirčių padaugėjimas.
@aga
Nebuvo iš ko,ir nekeitė,padėkok valstiečiams,Verygai...
Kaip tik pirkau Dvaro 4 ponus ir Žemaitijos... Geriau nei jogurtas kartais, bet iš jogurtu gerai Bifi ir Bio... Gal dar Vilkyskiu geras...
@Hannibal
Nebekariauji nuo sofos artiste ?
@Nu
Kraujuoju kartais, o kodėl klausi ?
@Nu
Bloga karma tau bus tai tikrai
@Hannibal
Eik tu sau , tu net ir skaityti nemoki , dužęs vienu žodžiu .
@Nu
Ko tu puoli mane ? Ruski blt
REKLAMA
REKLAMA
Mokslininkė rėžė apie vaistinėse peršamas gerąsias bakterijas: „Didesnės nesąmonės negali būti“