Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Jei buvo INFORMUOTI:
Energijos skirstymo operatorius bei „Lietuvos geležinkeliai“
Jei buvo informuoti, kodėl ir kas neatjungė Elektros???
Energijos skirstymo operatorius bei „Lietuvos geležinkeliai“
Jei buvo informuoti, kodėl ir kas neatjungė Elektros???
Banalu skaityti apie kaltuosius.Aišku,kad pats nukentėjęs vaikas ir jo tėvai.Paramedikai ne elektrikai ir kiek jie būtų paruošti,visų situacijų vadovėliuose neaprašysi.
Alkoholį, bent alų, reikia pažymėti kaukolės ženklu, kad visi matytų, kam dėkoti ir už šią tragediją.
Pagal Jėzaus mokslą vynas yra kraujas (velnias), kuris apsireiškė dar ir šia tragedija.
Žmonės dažnai miršta nuo elektros. Jie miršta nežinodami apie pavojų ar didvyriškumą, kaip ir ši pora. Ši pora iš dalies kalta dėl medicinos darbuotojo mirties. Medicinos darbuotojas ar kitas asmuo, padedantis nukentėjusiajam nuo elektros srovės, privalo atjungti žmogų jo neliesdamas, privalo turėti gumines pirštines. To vaikai mokomi nuo vaikystės. Visa kita yra aplaidumo darbe rezultatas.
Man cia tokie pasiaiskinimai verti nulio, viskas cia aisku kaip diena greitosios medikai- vairuotojas ir sesute mazdaug visad taip buna viduj yra neapmokyti arba jei ir apmoke tai tebuvo ant popieriaus parase ,kad susipazino ir tiek, mazdaug nera kam dirbt vaziuok dirbt. Dabar kitas dalykas elektros tu ir nematysi ar ji teka ar ne. Pirma turejo pranesti gelezinkelio darbuotojam kurie tikrai zino, kad lipti ant traukinio yra draudziama pavojinga gyvybei. Jie turetu sustabdyti medikus nuo tokiu veiksmu. jei medikas butu apmokytas jis begte lektu prie personalo, kad atjungtu elektra nes zinotu niekuom nepadesi vaikinui. Juk yra ivairios transformatorines ar aiskteles kur auksta itampa visoje lietuvoje ne tik prie gelezinkelio. Kur dirba asmenys kur gali nukenteti. Ten isvis yra grieztos taisykles ka gali ir ko negali daryti, kai zmogui tenka is ivikio vietos atsitraukti sokinejant kaip kiskis, nes jei eisi begsi desi zingsni tave mirtinai nupurtis srove nuo zermes mazdaug ten 30 metru nuo ivykio vietos. O jei yra avarija auto ir elektros laidai juk irgi yra atvejai ka galima ir ko negalima daryti. Taip sakant neapmokytas [personalas
Kodėl straipsnyje nenurodyta kokia aukšta įtampa naudojama geležinkeliuose ir kas ją pirmiausia turi atjungti nelaimingo atsitikimo ar avarijos atveju?
Rašliava net juokinga - "medikas suteikiant pagalbą nepastebėjo, kad elektra laiduose vis dar teka" - o kaip galima pastebėti? Išvada viena - greitosios pagalbos medikai tinkamai neapmokyti, neinstruktuoti. Prie elektros įrenginių negalima niekam liestis, išskyrus juos aptarnaujančius asmenis. Nelaimės atveju imtis kokių nors veiksmų gali tik turintis tam įgūdžių, žinių ir priemonių. Prie elektros klysti negalima - kelio atgal dažniausiai nebūna, yra daugybė žuvusių dirbant darbus ar besiruošiančius juos dirbti elektros įrenginiuose. Komentuoju turėdamas inžinieriaus ir darbų saugos aukščiausią kvalifikaciją, stebiuosi tokiais naiviais įvykio aplinkybių aiškinimais.
REKLAMA
REKLAMA
Mirus medikui kelia svarbius klausimus: kur buvo padarytos klaidos?