Devyniasdešimt vienerių senolė išgyveno tikrą pragarą. Vos kvapą gaudanti moteris buvo užpulta savo bute sūnaus šuns. Moteris smarkiai nukraujavo, o nuo aršaus keturkojo slėpėsi užsirakinusi koridoriuje. Ten medikai senutę ir rado.
„Įkąsta ten vieną ar du kartus. Aš nemačiau, mačiau, kad skūros kabėjo. Nes kraujas dar ir ant kilimėlio yra“, - pasakoja Stanislovas.
Senolės kaimynai pasakoja, kad apkandžiojęs senutę šuo visai pasiuto. Į vidų bijojo įeiti ne tik pati šeimininkė, bet ir medikai, ir policijos pareigūnai.
Po nelaimės vargais negalais atsirado ir senolės sūnus. Jis sutiko pats šunį atvesti atsakingoms tarnyboms. Vyras pasakoja, kad Rikiui jau aštuoneri metai. Lauke jį visuomet vedžioja su antsnukiu, o kad namie šuo apkandžiojo mamą – esą ji pati kalta.
„Nu, įkando ir viskas. Vienas įkandimas. Kažkuo jinai užsimojo ant jo ar ką. Su arbatinuku, nes aš mačiau, kad arbatinukas guli. Aš nemačiau, nes buvau darbe“, - sako Vladislovas, kuris dėl incidento šuns nekaltina.
Tai jau ne pirmas šuns išpuolis prieš šeimininkus, todėl abejojama, ar jis galės grįžti į namus. Juolab, kad ir šuns savininkas nesupranta situacijos sudėtingumo. Šunį sunkiai savimi bepasirūpinančiai mamai sūnus palikdavo ištisoms dienoms.
„Antrą sykį, bet tas buvo prieš du metus. Irgi kažką tai padarė, nes jai 91-eri. Su ja labai sunku ir žmonėms susišnekėt“, - prisimena Vladislovas.
„Kaimynai bijo to šuns. Sakė, kad ne pirmas jau žmogus yra sukandžiotas, tačiau į nieką nebuvo sureaguota. Nors pats savininkas bandė papasakoti, kad buvo sukandžioję, jau buvo susitaręs dėl migdymo, tačiau kuo puikiausiai tas šuo gyvena ten. Žmonės pasakoja, kad šuo po tris paras prabūna bute ir yra net neišvedamas į lauką“, - teigia gyvūnų priežiūros specialistė Eglė Mulevičiūtė.
Šuo kurį laiką bus karantine. Specialistai stebės jo psichinę būseną. Pasak jų, toks aktyvus ir stiprus šuo su 90-mete negali gyventi.