Pateikiame jau minėto skelbimo, kuris pirmą kartą buvo paviešintas dar šių metų rugsėjo pradžioje, turinį: „Rasta itin brangi gitara. Atsiliepk, nelaimėli. Kaune jau seniai rasta itin vertinga gitara. Grąžinsiu tik tam, kas pateiks instrumento įsigijimo dokumentus, savo asmens dokumentą ir teisingai nurodys daikto pametimo aplinkybes.
Gitara yra labai brangi. Jau atsibodo ieškoti savininko, todėl po mėnesio gitarą parduosiu profesionalui. Tada jokių pretenzijų nebepriimsiu. Gal kas žino apie nelaimėlį, kvailai Kaune praradusį itin brangią gitarą?“
Iš pradžių internautai skelbimo autoriui dalijo patarimus, kaip atlikti efektyvesnę paiešką. Buvo siūlomi įvairūs skelbimų portalai bei socialiniai tinklai. Tačiau skelbimo autorius atsisakė „Facebook“ minties, nes, kaip teigė pats, nenori viešinti savo pavardės.
Patarta gitarą nunešti į policiją, tačiau ir šis pasiūlymas pasirodė netinkamas: „Policija radinių nesaugo. Pagal 2004 m. Vyriausybės patvirtintas taisykles visi radiniai perduodami Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI). Ši įstaiga įpareigota ieškoti savininkų, bet, jei jie neatsiranda, kreipiamasi į teismą, prašant suteikti teisę bešeimininkį turtą perduoti valstybei ir jį realizuoti.“
Praėjus mėnesiui ar net šiek tiek daugiau, internautai jau pradėjo įtarti patį gitaros radėją: „Jau mėnuo seniai praėjo. Kodėl neparduodi, jei „nelaimėlis: neatsirado..? Juk tokia „brangi“ gitara, ir taip jau nusibodo ieškoti...“
Arba kitas komentaras: „Gitarą radęs asmuo ryškiai neturi, ką veikti. Kyla klausimas, ar apskritai ta gitara egzistuoja. Kažkoks vaikų darželis, pažvelgus iš šono. Draskosi žmogus lyg išprotėjęs.“
O kitų komentarų net neverta cituoti, nes tas žmogus yra išvadinimas įvairiais negražiais žodžiais. Balsas.lt pabandė susisiekti su skelbimo autoriumi ir bent jau išsiaiškinti, kiek gi verta ta „itin brangi“ gitara, tačiau nei telefonu, nei elektroniniu paštu to padaryti nepavyko.