Kaip rašė jis, apie sprendimą dar vakar informavęs tiek prezidentūrą, tiek Vyriausybę.
„Vakar informavau Prezidento ir Premjerės atstovus, kad pasitraukiu iš abiejų Covid-19 ekspertų grupių. Visi metai Covid-19 temoje yra labai ilgas laikotarpis. Gal net per ilgas. Šis mano sprendimas nėra kaip nors susijęs su kokiais nors požiūrių skirtumais į pandemijos valdymą. Kaip ir rašiau ankstesniame savo įraše – vakcinacija, testavimas ir židinių valdymas taps esminiais įrankiais ateityje siekiant kontroliuoti Covid-19 infekcijos plitimą, o karantino priemonės bus taikomos vis rečiau. Apokaliptinis medicininio totalitarizmo paveikslas tik deep state fanų galvose, o valstybių vadovai rūpinasi BVP ir mūsų laisvėmis labiau negu mums socialiniuose tinkluose ir virtuvėse atrodo. Jau patikėkit“, – rašė VUL Santaros klinikų gydytojas.
Jis teigė neabejojantis, kad tiek Prezidento, tiek Premjerės grupėse sutelkti ekspertai yra profesionalūs ir gebantys padėti išvairuoti mūsų šalį šiame sudėtingame laikotarpyje.
„Kiek teko patirti tiek Simonas Krėpšta, tiek Živile Gudlevičiene yra puikūs grupių moderatoriai, o LSMU profesoriai Kęstutis Petrikonis ir Ramunė Kalėdienė puikiai vadovavo abiem ekspertų pogrupiams Prezidentūroje ir Vyriausybėje, kuriuose man teko garbė dirbti“, – teigė jis.
V. Kasiulevičius kartu pridūrė, kad toks visuomeninis darbas „be daugybės puikių dalykų turi vieną šalutinį poveikį – atima begalę brangaus laiko, kurio gyvenime nėra tiek daug, o tie, kuriems tą laiką privalai atiduoti, dažniausiai būna pernelyg kantrūs“.
„Kaip sakė vienas mano pacientas, gal jau sugrįškit, daktare. Daugiau kaip ir nieko neturiu pasakyti. Nebent tai, kad nepaisant visų patirtų ir būsimų sunkumų viskas galiausiai baigsis gerai“, – dėstė profesorius.