„Jeigu ji nepadarė man darbų, tai buvo nutraukta sutartis ir pasibaigė“, - tvirtina K. Pūkas.
Parlamentaras teigia nebendravęs šiurkščiai ar neleistinai su jokiais savo darbuotojais. Pats bando spėti, kad apkaltos komisijoje liudyti galėjo rudenį dirbusi, ilgai biuletenyje buvusi ir darbą dar iki Naujųjų metusi padėjėja.
„Jeigu kalba apie žmogų, kuri dirbo, stambi ir visokia kitokia, tai man, kai ateina į kabinetą žmogus, aš paprašiau kad langą žiemą juk negali laikyt visą laiką. Prisirūkęs ir negaliu aš pakęst tokio kvapo, mane pykina. Aš paprašiau susitvarkyt. Tai čia galbūt įžeidė, bet žmogus, kaip kiekviena moteris, turi būti susitvarkiusi, neturėtų kabinete būt tokių kvapų kaip tvarte“, - pasakojo K. Pūkas.
Parlamentaras pabrėžia, kad kalba apie moterį, kuri dirbo ne dvi savaites. Mat jis nežino, kas buvo minėtas liudytojas.
Buvusį ar buvusią Seimo nario K. Pūko darbuotoją komisija išklausė neskelbtame posėdyje, taip siekiant išsaugoti liudytojo anonimiškumą. Pasak D.Šakalienės, nei žmogaus tapatybė, nei lytis nebus atskleidžiama, tačiau liudijęs asmuo sutiko, kad žiniasklaidai būtų atskleistos detalės iš darbo su K. Pūku.
„Mes gavome informaciją iš žmogaus, liudytojo, apie Seimo nario K. Pūko atliktus veiksmus. Žmogus buvo pasirengęs liudyti, todėl mes labai operatyviai sukvietėme posėdį, išklausėme liudijimą, išgirdome detalių, kurias liudijęs asmuo, nors mes jo asmens duomenų neatskleisime, leido kalbant su žiniasklaida iliustruoti pavyzdžiais, kokius pažeminimus ir įžeidinėjimus patyrė“, – BNS sakė komisijos vadovė.
Kęstutis Pūkas nurodo, kad Dovilė Šakalienė pati turėtų atsakyti, iš kur atsiranda tokios komisijos.
Komisijos vadovė pažymėjo, kad liudijęs asmuo „pasirašė pasižadėjimą dėl melagingų ar neteisingų duomenų teikimo, tad pilnai atsako už savo žodžius“. Už melagingą liudijimą ir klaidingų duomenų pateikimą specialiajai komisijai taikoma baudžiamoji atsakomybė.
Apkalta K. Pūkui inicijuota žiniasklaidai paskelbus apie galimą Seimo nario seksualinį priekabiavimą per darbo pokalbius. Kelios merginos dėl to kreipėsi į Generalinę prokuratūrą.
Apkaltos komisija savo išvadą Seimui turi pateikti iki gegužės 1 dienos.
Išsamiau žiūrėkite vaizdo įraše.