Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
nori privatizuoti! Jei miegosim, greitai turėsime draustis privačiu sveikatos draudimu, į draudimo fondukus, o ten sumos bus ojojoj... Amerikoje draugo draugui buvo infarktas, tai gerai, kad apsidraudes buvo brangiai, nes įvertino jo operaciją ir gydymą 900 tūkstančių dolerių!!!!!
Taip nesklandumų yra šioje sistemoje ,tačiau nemanau kad reikėtų dramatizuoti.Noriu paklausti kai kurių komentatorių ar jie susipažinę su J.A.V. Jungtinės karalystės ,Airijos ,pagaliau Vokietijos sveikatos apsaugos darbu bei sistema.J.A.V. gal palikime ramybėje nes jų sistema skiriasi nuo europinės.Lietuvos sveikatos apsauga ne paskutinėje vietoje ,nereikia menkinti ,sakyčiau kad ne aukščiausiame lygyje ,bet daugeliu atžvilgių lenkiame ir labiau išsivysčiuses šalis.Noriu paklausti ,kodėl toks didžiulis sergamumas ,ar prie to daugeliu atžvilgių prisideda sveikatos apsauga?Manau kad kiekvieno sveikata priklauso nuo daugelio faktorių ,visų pirma nuo gyvenimo būdo ,gamtos taršos prie kurios prisidedame mes visi ,ir t.t. galime vardinti ir vardinti pvz. Korupcija....Labai gaila kad nesuprantame arba nenorime suprasti kad prie viso šito mes prisidedame ,kad mes patys kuriame sistemas ir t.t.,juk kiekvienas iš mūsų esame šios sistemos ląstelė, nemaža tarp mūsų piktybinių ląstelių ir vietoj to kad gydytome savo tautos kūną nuo jų....,tik pasyviai stebime ir rypaujame ,sename, aimanuojame.Galima rašyti ir rašyti ištisą traktavo bet nuo to niekas nesikeis Brangieji keiskite gyvenimo būdą ,gyvenkime pagal galimybes o ne pagal savo norus ,pasistenkime suprasti ir savo artimą ir nenuvertinkime ką turime.
@Budulis O kas atvežė elektronines cigaretes ir leido nuodyti visus be galimybės jų skleidžiamų nuodų išvengti? Kodėl nėra ribojamas automobilių laikymas daugiabučių kiemuose. Aikštelės pritaikytos trumpam sustojimui ir išlaipinimui siekiant išvengti perteklinės oro taršos butuose. Todėl pirmiau reikia pasirūpinti automobilio laikymo vieta, o po to jį pirkti. Miestuose būtina intensyvinti oro taršos tyrimus, nes dalis įmonių taupo pinigus ir nenaudoja oro filtrų.
@Zigmas Mes ar ateiviai rūkome ,važinėjame automobiliais?-gyvename pagal norus nekreipdami dėmesio į savo bei aplinkinių nuomonę bei sveikatą ,norime tik imti ,duoti NE-susvetimėjome ,nors niekada nebebuvome vieni kitiems artimi ,toks jau žmogus su savo trūkumais.
Įdomu tai, kad privačiuose sveikatos įstaigose mokama suma yra neadekvati konsultacijos laikui. Kartais už 20 min.konsultaciją tenka sumokėti 100 eurų, ar net daugiau. Jei gydytojas atlieka kokį papildomą tyrimą, tai dar tenka primokėti. Tai, kiek kainuoja 1 minutė teikiamos konsultacijos. Ar kituose darbuose kas nors gauna tokį atlygį už 1 min.
Apmokėjimas turėtų būti už konsultacijos sugaištą laiką. Ir kas nustato konsultacijų atlygį? Matyt, duota tokia nekontroliuojama laisvė privačioms sveikatos įstaigoms, o mes, jei neturime pinigų,einame į valstybines gydymo įstaigas ir ilgai laukiame eilėse.
@Vanda Konsultaciją dažnai būna bevertė su nuline atsakomybe už gydymo rezultatus. Žmonės eina į privačias praradę bet kokią viltį sulaukti realaus gydymo
Čia toks biurokratizmas. Naujiena man, pasirodo, tik kas 4 konsultacija apmokama tai prirašo nebūtų pacientų, eilės ištempiamos tyčia, o vietoj to kavutę geria? Nu gal ir tiesa, nes eilės būna kosminės kai kur ir vis blogyn ir konsultacijų daugyn..
O dar galėtų apriboti pinigus privačioms įmonėms, kad būtų kažkokios ribos, kiek skaiciau,kad apmoka ir administravimo išlaidas, ne tik už gydytojų konsultacijas... kodėl?
Politikoje yra asmenys suinteresuoti privačiu verslu, todėl ir bloginamas valstybinis gydymas, manau, tai sistemingas zlugdymas nedidelio rato verslininkų. Buvo kyšiai.
Šeimos gydytojai valdiškam darbe dirba po 3-4 val per dieną , o privačiai likusias 5-6 tai kaip nebus eilių piliklinikoj. Privačiai jokių eilių nėr. Aš nemokėčiau jokio sveikatos draudimo ir eičiau privačiai, nes dabar gaunasi, kad moki keliagubai daugiau daktarams Ir už valdišką kur paslaugų negauni kai jų reikia čia ir dabar ir privačiai


O ką Matulas nuveikė sveikatos sistemos ir ligonių labui kol eilę metų trynėsi Seime, dabar pradėjo postringauti su savo įžvalgomis. Kur prapuolė vaikų gydytojai, vaikus " gydo " šeimos gydytojai, kurie neturi jokio supratimo apie vaikų ligas. Negana to, kad senukai palikti likimo valiai, tai dabar atėjo eilė mažiesiems pacientams, kurie nemokšų diletantų " gydomi" tik antibiotikais, kas silpnina vaikų imuninę sistemą ir nuo mažų dienų sukels lėtinius susirgimus .
Kol dabartinis visuotinai rinktas vadovas prie vairo, Lietuvos sveikatos apsauga tvari, galime atsipalaiduoti, drybsoti, trūnyti, ilsėtis.
Bet visiems aišku, kodėl trūksta medicinos darbuotojų. Visi perbėgo į privačias gydymo įstaigas. Ten ir atlyginimai didesni ir mažesnis darbo krūvis. Tai jokia paslaptis ir nereikia apsimesti, kad kažkas čia vyksta nesuprantamo.. Lietuvoje yra daugiau privačių nei valstybinių gydymo įstaigų ir toliau skatinama joms kurtis, visa medicina stumiama į privačią. Tik deja, nerūpi niekam, kad žmogus negali, nenori atiduoti paskutinių savo pinigų privatininkams, visą gyvenimą mokėję psd mokesčius. Specialiai tempiamos eilės
@Žmonių mulkinimas Privačiose paliksite paskutinius pinigus. Bet konsultacijos nėra efektyvus gydymas. Pasveikimas gydytojams nenaudingas, nes jie pasveikę negrįš. Privatininkams rūpi tik pelnas, o ne žmogaus sveikata.
Kada bus gydomi ligoniai remiantis gydymo metodikomis o ne internetiniais straipsniukais o gydytojai ir taip neaišku pagal ką skiria gydymą. Susidarė įspūdis kad pagal užimamas pareigas o visi kiti nesaugiais žalojančiais sveikatą medikamentais.
Jei jau prioritetas atsparumas karo grėsmėms,tai ir nuvažiuos visi pinigėliai tam atsparumui,kol ukrų karo invalidus išgydys,saviems neliks nei citramonui
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų