Į teismą susirinko šou verslo atstovai, kurie papasakojo, kas vyko projekto „Šok su manimi“ užkulisiuose.
(Papildyta 11.15) Susijaudinusi bylos dalyvė teigė pirmą kartą išgirdusi naujų detalių apie save.
Pasibaigus teismo posėdžiui Irma Jurgelevičiūtė, kaltinama pavogusi projekto „Šok su manimi“ dalyvių daiktų už beveik 5 tūkstančius litų, atrodė susijaudinusi: „Pirmą kartą išgirdau, jog mėginau apgauti suknelių salono savininkus. Tai netiesa. Nieko panašaus nedariau. Matyt, sužinosiu dar daugiau“.
Advokatas Vytautas Sirvydis tikino reikalausiąs įrodymų dėl atsiradusių byloje naujų aplinkybių. Projekto dalyvės gynėjas taip pat prašys pasiaiškinti ikiteisminio tyrimo pareigūnus, kur dingo nuoseklus , nesumontuotas vaizdo įrašas, darytas persirengimo kambaryje.
„Paaiškėjo, jog nesumontuoto įrašo niekas neturi. Net Kriminalinės policijos biuras jo nesugebėjo išsaugoti, nors byla dar tik pradėta nagrinėti. Tai nonsensas“, - piktinosi advokatas.
V. Sirvydis paprašė į kitą teismo posėdį, kuris vyks tik spalį, pakviesti liudytojus ir nukentėjusius, įrašytus į antrąjį bylos sąrašą.
I. Jurgelevičiūtė, 2010 metais dalyvavusi projekte „Šok su manimi“ sulaikyta pernai Lietuvos televizijos patalpose po to, kai dingo Kriminalinės policijos biuro pakišta „lėlė“ - piniginė su 300 litų.
Vėliau paaiškėjo, jog kriminalistai stebėjo Irmą po to, kai pasipylė skundai dėl dingusių daiktų.
Bylos duomenimis, projekto dalyviai pasigęsdavo kvepalų, kosmetikos, drabužių ir pinigų.
V. Sirvydi paprašė teismo atlikti psichiatrijos ekspertizę, tačiau teismas kol kas atsakymo nedavė.
Vilniaus antrasis teismas toliau tęsė bylos, kurioje atlikėja ir projekto „Šok su manimi“ dalyvė Irma Jurgelevičiūtė įtariama vagystėmis, nagrinėjimą.
Išvengusi tardymo izoliatoriaus gultų, bylos įtariamoji atrodė susijaudinusi, tačiau šypsojosi tiems liudytojams, kurie ją palaikė žodžiais.
Visi nukentėję pasakojo, jog filmavimo, kurie vykdavo kiekvieną šeštadienį, metu nuolat dingdavo daiktai. Pirmoji apklausta projekto dalyvė Violeta Burneikienė. Moteris teigė, jog kartą dingo kvepalai, kurių jį gavo dovanų. Kvepalai, anot nukentėjusios, buvo tik pradėti naudoti.
V. Burneikienė ankstesnėse posėdžiuose pranešė atsisakanti civilinio ieškinio.
Toliau prieš teismą stojo projekto stilistė Kristina Mališauskienė, kuri pasakojo girdėjusi, jog projekto dalyviams dingsta drabužiai, pinigai, tačiau nesureikšmindavo, nes studijoje būdavo daug žmonių: „Pasakydavo, kad dingo daiktai, todėl daugelis pradėjo savo krepšius palikti mano darbo kabinete. Vėliau, kai vagysčių padaugėjo, tai darė ir kiti“.
K. Mališauskienė prisipažino, jog neretai jai keldavo įtarimų I. Jurgelevičiūtės elgesys, nuolatinė nuotaikų kaita. Stilistė yra gavusi SMS žinučių, kuriose projekto dalyvė reikalavo pinigų už sukneles, kurias siūdavo Kristinos Veličkienės salono darbuotojai.
Byloje apklausta ir viešbučio, kuriame gyveno projekto dalyviai, administratorė Rūta Endriukaitienė. Ji tikino negavusi jokių skundų apie dingusius daiktus.
I. Jurgelevičiūtė lankėsi policijoje
Paaiškėjo naujų detalių dėl I. Jurgelevičiūtės
I. Jurgelevičiūtė iškrito iš projekto