Pasak ministro J. Neverovičiaus, Lietuva itin vertina “Hitachi”, kaip naujos atominės elektrinės projekto strateginio investuotojo įsipareigojimus. Tačiau kartu ministras akcentavo, kad atsižvelgdama į Lietuvoje vykusio referendumo rezultatus ir specialios projektą vertinusios darbo grupės išvadas (darbo grupė pasiūlymams dėl ekonomiškai optimalaus ir vartotojams palankiausio apsirūpinimo elektros energija ir kitais energijos ištekliais parengti), Vyriausybė laikosi pozicijos, kad projektas gali būti tęsiamas tik pagerinus jo sąlygas. Ministras paragino “Hitachi” įvertinti visas galimybes pagerinti projekto ekonomines sąlygas.
K. Tanaka pabrėžė, kad “Hitachi” nuolat dalyvauja diskusijose tiek tarp Baltijos šalių Vyriausybių, tiek ir tarp energetikos kompanijų dėl naujos atominės elektrinės statybų. Jis pažymėjo, kad jie supranta, kad Lietuvoje, kaip ir kitose šalyse, tvari energetikos politika yra vienas iš svarbiausių prioritetų, reikalaujantis nuolatinės ir ilgalaikės Vyriausybės paramos.
Kalbėdamas apie galimybes prisidėti prie projekto ekonominių sąlygų gerinimo, K. Tanaka patvirtino kompanijos pasirengimą imtis visų įmanomų priemonių, užtikrinant šių sąlygų gerinimą. “Hitachi” viceprezidentas kompanijos vardu patvirtino pasirengimą prisidėti prie moderniausių technologijų plėtros Lietuvoje aktyviai į šį procesą įtraukiant ir Lietuvos visuomenę.