Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Nu jau jei po 40 metų darbo sugalvočiau lįsti į socialinius tinklus , tai amen būtų. O čia įpratusi apgalvoti, ar teisingai skyriau gydymą po atliktų tyrimų, ar negrįžo pakartotinai dėl pablogėjimo. Tik ar kam reikia mano sąžiningumo? Manau , kad nereikia. Bet aš kitaip negaliu ...
Dar dar turi vandens nuteket kad suprastum ta medicina,pamatyt ko nemacius mes po40 30m isdirbe ligoninese tylim ,nes tai primena siaubo filma jei pradetume pasakot,dar tu krizeni ,oas jau ziuriu serijalus traiskau traskucius ir nieko nenoriu
Lilroi vistyte daug dar turi vandens nut
Lile
Kai tokie šūdai tampa medikais, tai tokią mes turim ir mediciną.
nostalgija tiems laikamas kai gydymas buvo geras o dabar gydymas pačių ligonių reikalas
Jeigu jau ir gydytojai patapo influenceriais, tai visiškas pipiec, vadinasi, darbui laiko visiskai nelieka.
@Visiškas provalas
Gydytojas savo laisvą laiką turėtų skirti profesiniam tobulėjimui, naujos medicininės informacijos pažinimui, specializacijai, o ne tušriems plepalams internete, tai visiška degradacija.
@Pritariu
ziurint kiek to laiko skiria.Cia,manau,viskas subalansuota.
Nuo gydytojo anesteziologo labai priklauso ligonio, laukiančio operacijos, emocinė, psichologinė būsena. Kiek pamenu, ankstesniais laikais, kai medicinai dar rūpėjo pacientas, operacijos išvakarėse ir prieš operaciją gyd. anesteziologas paskirdavo medikamentų, kad ligonis ramiai pailsėtų, kad prieš operaciją nepatirtų baimės ir streso, o dabar viskas vyksta kaip fabrike ant konvejerio, o ne kaip medicinos įstaigoje, niekam nerūpi ligonio laukiančio operacijos emocinė- psichologinė būsena, jo savijauta, nes gyd. anesteziologas apsireiškia likus vos valandai iki operacijos . Taip neturėtų būti. Ligoniu prieš operaciją turi būti pasirūpinta iš vakaro, privalo būti pasirūpinta ligonio emocinė sveikata, kad ligonis nepatirtų baimės, nerimo ir streso.
@Hipokratas
svajones..
@Hipokratas
kiek idedavai rubliu i kisene...?.:D..jei neidedavai tai taip ir rupejo ...panasiai kaip dabar
Šių dienų medicinos sistema yra suriktuota taip, kad ligonis, pacientas yra paliktas likimo valiai, nes medikai nei fiziškai, nei emociškai neturi intereso spręsti ligonio problemų. Medikams rūpi kaip suspėti lakstinėti per 3-4 darbo vietas ir užsikalti daugiau pinigėlių. Tai vadinama " emociniu perkaitimu", o ne godumu pinigams.
Yra juodoji pusė. Užvakar MSN portale rašė, kad yra duomenų jog nemažai žymių žmonių slėpė kad serga sifiliu, tai Al Kaponė, A. Hitleris, Ivanas Rūstusis, Ivanas Pavlovas (Nobelio premijos laureatas), kiti žymūs poetai, rašytojai aktoriai.
Kaip tai garsus komikas? Tai kad nichuja negirdėtas!
REKLAMA
REKLAMA
Gydytoja influencerė prabilo apie juodąją medicinos pusę: „Bėkite tolyn, jei atrodo, kad čia nėra laimės“