Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Valdziai "priesiskuose" interneto puslapiuose "smeiziama", kad BPC samoningai neleidiama visu skambuciu kontrole, kad policija ir greitoji galetu nuslepti dali savo 'komercines" veiklos.
tikrai ne pirmas tikrai - panasus atvejis buvo pries metus Moletuose , per Utenos BPC seima poilsiavo prie ezero ( Arino ) , 8 metuku mergaite kviete pagalba nes girtas tevas sumuse motina, kvietimas buvo mazdaug toks - atvaziavom prie ezero kazkur salia Arnioniu ,tetis girtas supyko ant mamos ir ja ziauriai sumuse ,dabar mama nebepaeina ,bet kai tevas atsikels uzmus mama , visa valanda greitoji po aplink ezerus blaskesi , nes vaikas niekaip negalejo nusakyt vietos ,o ta visa valanda bendravo tai su BPC, tai su moletu GMP dispecere ,tai GMP ekipazu , laimei viskas baigesi laimingai juos rado atvaziuojanti policija , mama buvo isgelbeta tik sulauzyti keli sonkauliai ir pradurtas plautis
nupirkta uz 18 milijonu... nenaudoja mairanga... tada dar perka uz 56 milijonus... Kokioje istaigoje dar taip dirbama?????
Copy/paste is verslo žinių, str. "Valstybė moka už nevisavertę sistemą"
„Tele2“ tąsyk už įrangą ir jos diegimą atseikėta beveik 1,5 mln. Lt valstybės kompensacija. Pinigų sulaukė ne tik „Tele2“, bet ir „Bitė“ – 1,17 mln. Lt, „Omnitel“ – 1,2 mln. Lt. Tačiau pastarųjų kompanijų sistema, „Tele2“ vertinimu, nėra visavertė.Bet ir už tokios paslaugos palaikymą bendrovėms „Bitė Lietuva“ ir „Omnitel“ valstybė kasmet moka maždaug du kartus daugiau nei bendrovei „Tele2“. Ši kasmet gauna apie 107.000 Lt, „Omnitel“ – 260.000 Lt, o „Bitė“ – apie 270.000 Lt.
Stebina atsakymai-jeigu buciau zinojes ir t.t. Tai rodo nekompetencija.Jei sistema jau turejo veikti ir neveikia-vadovo atsakomybe aiski.Ka jis veike si laika-vaiksciojo i darba ir is darbo? Jei valstybe mokejo didelius pinigus uz neveikiancia paslauga, kas tuos pinigus sugrazins atgal i biudzeta, ar isreikalaus, kad paslauga butu teikiama? Net neabejoju, kad tai pasekme, kai i postus skiriama pagal biciulystes, o ne kvalifikacijos principa.Kieno jis draugelis?
Ta nustatymo sistema reikalinga tuo labiau, kadangi butu buve galimybe isgaudyti melagingus pranesejus, del kuriu apkrauti operatoriai papildomai. Bet itariu, kad vadovui paciam reikejo didesnio skambuciu skaiciaus, kad atrodytu svarbesnis. Klausimas-kiek nubaude melagingu praneseju, jei melagingu skambuciu yra 25 proc.? Antras klausimas-kaip galima pasiekti kokybes, jei Klaipedos BPC aptarnauja puse lIETUVOS (NUO RUGSEJO JAU IR SIAULIUS) kai dirba 5-6 operatoriai, priimdami po 400 sk. per pamaina vienas nevedinamose patalpose (jie tiesiog nakti suzombeja, nes truksta deguonies)?
jie zudys ,o mes juos dar turesime islaikyti iki gyvos galvos,...o kur zmoniu skausmas kad jis gyvas ir zudykas turi dar galimybiu ka nors vel nuzudyti.
Neveikianti ,tarsi laukinio kapitalizmo ,valdymo sistema Lietuvoj išlindo kaip yla iš maišo. LR valdantieji dabar tik ieško iešmininko? Nekontroliuojama prichvatizacija privedė prie neišvengiamų tragiškų pasekmių. Tai kaip kontroliuoja šalies valdymą Prezidentė ,Seimas ,Vyriausybė,ar jie atsiskaito rinkėjams?
REKLAMA
REKLAMA
BPC vadovas: jei tai išspręs visas problemas – esu pasiryžęs palikti tarnybą