Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Aciu, girti cia nereiketu, bet jei kartais suzinotumete kada konkreciai bus priiminejamas Mokslo ir Studiju istatymas Seime, tai ta informacija man is ansto zinoti butu naudinga. Dar cia prie tu pasiulymu populiarinimo reiketu labai stipriai padirbeti, dabar vezlio zingsniu prie to prisidedu, kur galima ir kur kalbama apie tai.
Patys pasiulymai nera kazkas naujo ar ypatingo.....tiesiog jei kalba apie akademine laisve, tai be balsavimo teises, tai atrodo pasityciojimas.
Visiškai pritariu JUSŲ protingiems pasiūlymams. Reikėtų organizuoti universitetuose rinkti parašus po šiais pasiūlymais. Seimas , kaip ir ŠMM labai toli nuo universitetu. Priims dabar svarstomas nesamones.
LRLS atsakingas sekretoriau Šarūnai Gustaini ,pgal man pateiktą medžiagą matėsi ,kad mane atidžiai stebite ir mano komentarus ,o sakei nestebite ,tai gal tamsta ir nukopijavai ,linkėjimai ir žinai yra terminas jūs (LRLS ) SU TOKIA VADOVYBE IR ŽEMIAUSIO LYGIO POLITIKA -esate Politiniai lavonai ir čia be paniekinimo ,tik faktas
PirmaKarta internetinio balsavimo apolog
PirmaKarta internetinio balsavimo apolog
Vieną kartą per keturis metus neturėsime galimybės internete pasiųsti nesaugius duomenis ir todėl atsidursime "balanos gadynėje"? Leiskite pasijuokti iš tokio bukumo. Geriau kurtų neklaidingus įstatymus, kurių nereikėtų taisyti dar jiems neįsigaliojus.
Balsavimas internetu Lietuvos iš „balanos gadynės“ neištrauks. Tikrosios priežastys, dėl kurių internetinis balsavimas dar nepribrendęs, - žemas kultūros ir, ypač, politinės kultūros ir savimonės lygis. Užtenka tik įsivaizduoti koks intrigų ir insinuacijų srautas pliūpteltų po tokių rinkimų. Technologinių kliūčių nėra daug, patenkinamą saugumą užtikrinti galima. Naudojuosi daugeliu šiuolaikinių komunikacijos priemonių internetu teikiamomis galimybėmis, todėl suprantu, koks didelis patogumas būtų galimybė balsuoti internetu. Tačiau esu prieš - Lietuvos politinė sistema tam visai netinkama.
Liberalai nemato,kad jų veikla,kurią formuoja LLRI psuedoekspertai senai stumia LIETUVĄ į BALANŲ GADYNĘ.Mokytojai už skurdo ribos ir priversti streikuoti,kurie galėjo pabėgo iš LIETUVOS.Nesmerkiu aš JŲ,bet vienareikšmiškai-tik būdamas LIETUVOJE,jausdamas savo žmones,gyvendamas tarp jų gali ir balsuoti,rinkti savo valdžią.Matomai seimo komunistinės gaujos,kaip jos besivadintų liberalai,konservatoriai,valstiečiai daug įmerkė pinigų besiruošdami klastoti rinkimų balsus.Atsimenam užlūžusius kompiuterius.Lietuvos socialdemokratų sąjunga pasisako už tai,kad kiekvienas balsavimo teisę turintis pilietis privalo dalyvauti rinkimuose,ateinant prie balsadėžių ir išreiškiant savo valią.Mums svetimas brazausko komunistų požiūris,kai irkeli asocialūs asmenys gali nuspręsti kokios valdžios valstybei reikia.Mes už tai kad dalyvavimas rinkimuose būtų privalomas kiekvienam LIETUVOS PILIEČIUI.Politikai turi kovoti IDEJOM,o ne melu irpopulistiniais pažadais.Visi atsimenat komunistų patriarko kredo"rinkimai baigėsi pažadus pamirškit".
teisingai, juk mes ne kokie estoncai... :)

be internetinio balsavimo, bet užtat su abortų ir krepšinio draudimu - tai laaaabai pažangu, ponai, tik jūs to dar nesuprantat turbūt...

:DDD tauta, aišku, šaiposi, bet juk tai p* fig, a ne?
Dekoju Seimui uz priimta grazu sprendima ir kova pries korupcija ir zulikystes nors sioje vietoje. Tikiuosi, kad kai ateis laikas priimti Mokslo ir Studiju dabar aiskiai korumpuota istatymo projekta, jus atkreipsite demesi i mano pasiulymus siam istatymui:

1) Universiteto Rektorius yra renkamas visuotiniame darbuotoju, turinciu aukstaji issilavinima, susirinkime. Studentu atstovams skirti 10 procentu balsu.
2) Universiteto Senatas yra renkamas visuotiniame darbuotoju, turinciu mokslo laipsni (pedagogini varda), susirinkime.

Siu punktu neitraukimas reiskia, kad nuo universiteto valdymo yra nusalinama akademine bendruomene, is ju atimama teise rinkti, kas yra antidemokratiska ir gal net antikonstituciska.
Jei eiliniam Lietuvos pilieciui yra suteikta teise rinkti gerokai aukstesnius igaliojimus turincius Seima, Prezidenta, Savivaldybiu tarybas, tai kokiu gi pagrindu akademine visuomene su aukstuoju issilavinimu ir net turintys mokslo laipsnius yra nusalinti nuo tiesioginiu Rektoriaus ir Senato rinkimo.
Praktiskai sios placiosios demokratijos panaikinimas is 1991 m vasario 12 priimto Mokslo ir Studiju Istatymo paliko beteisius akademines bendruomenes narius ir kas salygojo visu siu ivairiu reformu, padarytu su aukstuoju mokslu, krize. Dabartiniame projekte vaziuojama tais paciais begiais, vadinasi turesime ir ta pati apverktina rezultata.
Visiskai nepriimtina ir visai nesuprantama, kas ir del ko kazkokiems isoriniams tarybos nariams suteikia teises, kurios atimtos is akademines bendruomenes? Tai aiskiai ves i dar gilesne korupcija ir baudziavine tvarka universitetuose.
Negaledami dalyvauti rinkimuose, akademines bendruomenes nariai yra nusalinami nuo kurybiskumo ir itakos universtetui ir kazkokie, su universitetu nesusije asmenys prades spresti jo likima? Is kur tokiu nesamoniu prisigalvojo?
Ka jau visai suniekinate akademine bendruomene?

Toki suniekinima gali organizuoti, atsiprasau, bet mano nuomone tik samoningu tikslu turintys vagys ar kitaip nesaziningi, trokstantys prisisiurbti prie valstybes biudzeto per universitetu finansavima.
Akademine bendruomene geriausiai zino kas ko vertas, tai del to akademines bendruomenes ir labiausiai bijo nesaziningu keslu turitys asmenys.
Nepaprastai prasau ir reikalauju neniekinti akademines bendruomenes. Grazinkite jiems tiesiogine balsavimo teise universitetuose.
Patikslinsiu gerbiamasis čia ne liberalcentristai ,o nuo jų atsklilę Liberalų Sąjūdžio nariai apie kuriuos yra mano komentaras apačioje
Geras sprendimas. Gerai,kad neleido elektroniniu budu balsuoti. Butu ne Lietuva balsavusi, o Maskva. Ir issirinktu sau tinkamus kandidatus i Seima. O tada jau tikrai Nauju metu sustikime girdetume Kremliaus kurantus ir komunistines Rusijos prezidento sveikinima. Aciu Dievui, taip neivyko.....
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų