Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kaip socialinei apsaugai skirti daugiaui pinigų? Juk, paskaičius Čičinską, tolimesnis pajamų didinimas veda į niekur. Pagal Čičinską, tai bet koks išmokų ar atlyginimų didinimas yra žalingas, nes sukelia infliaciją. Bet įsivaizduokite, kad kazkas kovoja už pajamų padidinimą, jiems padidina, o kiti, kurie nekovojo, lieka be pinigų - durnelių vietoje. Vis tiek, bet kokiu atveju, laimi tie, kurie kovojo už savo pajamų padidinimą. Taip ir su socialine apsauga.
todėl kad Socialdemokratų sąjunga nepataikauja rinkėjui ir nomenklatūrai.Politinis žurnalistinis klanas neįsileidžia LSDS, nes žino, kad valdant LSDS jiems bus paprasčiausiai Ate, o rinkėjas nori girdėti apie pigią šlapianką ir matyti miražinius skaičius 1 11 111 1111 ir t.t. ir pan.
Atsakykite kas nors įtikinamai, kodėl Lietuvos žmonės nebalsuoja per rinkimus už Socialdemokratų sąjungą? Juk, atrodo, ten viskas yra ko reikia. Tai ko nebalsuoja? Ar galite kas nors paaiškinti? Priminsiu, kad tai partijai vadovauja A. Akstinavičius ir D. Paukštė.
Man priimtina Socialdemokratų Sąjungos (tik nepainioti su LSDP ) pozicija ir siūlymai-LSDS internetinis puslapis lsds.lt
Dėl mokesčių padidinimo sukils visi geriau gyvenantieji. Pažiūrėkite kaip buvo su progresyvinių mokesčių idėja - koks kilo pasipriešinimas. Be to, ne viskas Lietuvoje su socialine apsauga blogai. Pvz. su socialinėmis paslaugomis - kas jas gauna, tai nesiskundžia, nes daug kas priklauso nuo socialinių darbuotojų darbo kokybės.
Ka dar galima daryti, kad Lietuvoje pageretu socialine apsauga, Nesakau, kad butu kaip Skandinavijoje, bet kad ismokos turetu normalia perkamaja galia. Gal kai kuriuos, pvz. turto mokescius padidinti?
REKLAMA
REKLAMA
Arvydas Guogis: Lietuvos socialinės apsaugos pokyčiai globalizacijos sąlygomis