Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Malonu, kad autorius sitaip noriai atsakineja i komentatoriu klausimus. Sia proga as taip pat noriu paklaust, kokie minusai butu ivesti tarkim tokia mokesciu sistema: pakelti neapmokestinama minimuma iki 1000 Lt ir padidint GPM iki 25%. Esme ta, kad didinant neapmokestinamas pajamas sutaupo maziau uzdirbantys, vidutiniskai uzdirbantys to nepajaucia, o daugiausiai uzdirbantys daugiausiai ir sumoka - progresija akivaizdi ir be jokiu laiptuku, kurie gali skatint dirbtinai mazint atlyginima.. Skaiciai cia paimti daugmaz is oro, galima butu pririsinet prie kokiu protingu kriteriju juos, bet esme butu didint tiek neapmokestinamas pajamas, tiek GPM tarifa. P.S. issilavinimas mano ne ekonominis, bet logini bei analitini mastyma turiu, tad noreciau rimtu argumentu kuom tai butu gerai ar blogai visuomenei bei investuotoju patrauklumui ar kitiems svarbiems "teisingo" mokescio kriterijams
Noriu atsakyti komentatoriui Kodėl. Ekonominės nelygybės klausimu, apie jos priežastis esu parašęs straipsnį, bet jo nespausdina.
Kodel kalbama tik apie mokesčius, o niekas nekomentuoja, kokią žalą šaliai daro ekonominė nelygybė? Nejaugi niekam neįdomu, kad didžiulė nelygybė ir neteisingumas dėl sukeliamo streso blogina sveikatą, didina nusikalstamumą. Ir kad tai labai dideli praradimai. Nejaugi visiems rūpi tik mokesčiu taifas? Kas gali būti svarbiau uz gyventoju sveikatą šalyje? Mokesčiu tarifas? BVP augimas? Ar aš kažko nesuprantu? Gal visa šalies ekonominė struktūra turi tarnauti kažkam kitam o ne gyventojų gerovei?
Atsakau Stebėtojui. Diskutuojama apie pajamų mokestį. O dėl 6 proc. PSD ir 3 proc. Sodrai įmokų nereikėtų priekaištauti. Nejaugi norite gydytis kitų sąskaita?
Didesni mokesčiai turčiams nėra žalingi ekonomikai, nes padidės pinigų biudžete, pagerės vartojimo rinka ir tie patys turtingieji daugiau uždirbs.
Visi straipsnių rašinėtojai kažkodėl pamiršta paminėti kitus tiesioginius mokesčius išlaikomus iš darbuotojų atlyginimo "sveikatos draudimą" 6% ir "sodrą" 3%, kai viską sudedi gaunasi visiškas pipec, viso gero lietuva
Vandule, tai gal pasakyk, kodėl man, auginančiam tris vaikus, į rankas agubnančiam apie 4000 lt., valdžia turėtų atimti apie 300 Lt. kiekvieną mėnesį, įvedus socdemų siūlomus tarifus? Čia tipo, aš pradėsiu nuo to geriau gyventi? Nė velnio, tiesiog turėsiu mažinti savo ir savo šeimos išlaidas 3600 Lt. per metus. Va jums ir vidutinės klasės stiprinimas. Debilizmas totalus.
1990 metais įstatymą pasirašė V. Landsbergis, o ne A. Brazauskas. Tai ir yra atsakymas.
Labai įdomu kaip konservatorei galėjo 1990 metais ivesti progresivinius mokesčius jei partije susikurė tik 1993 metais, labai įdomu atbuline data , bet gi Įstatymai atgaline data negalioje,bet va pats tvirtini tai gal paiškinsi kaip če gaunasi.
Gediminai pats esi demagogas jei taip šneki , nes visoje vakarų europoje jie egzistuoje. Ekonomiškai tai nežalinga ir tos šalys posovietinės kur turi progresivinius mokesčius ekonomiškai daug geriau laikosi. Nežinau ko sieki tamsta drumzdamas vandeni , bet kaip ten bebūtų pat arba esi neišmanelis arba sieki savu nešvarių tikslų.
REKLAMA
REKLAMA
Apie progresinius mokesčius