Vilniaus universiteto Vaikų psichiatrijos ir socialinės pediatrijos centro specialistė Sigita Lesinskienė „Žinių radijui“ teigė, kad paaugliams būtinas gyvas bendravimas ir moderniosios technologijos negali pakeisti „gyvo“ pokalbio su mama ar tėčiu. „Paaugliai yra labai pažeidžiama grupė, ypač ankstyvojoje paauglystėje labai svarbu gyvas bendravimas su artimaisiais.“
Specialistės teigimu, yra labai daug šeimų, kur tėvai dirba nuo ryto iki vakaro ar yra išvykę į užsienį, tad dažnai su vaikais bendraujama internetu: „Tėvai kartais save apgauna, sakydami kad su vaikais kasdien gali pasikalbėti „Skip'u“, bet tai ne tas pats“.
S. Lesinskienė teigė, kad dažnai jai tenka konsultuoti vaikus ir tėvus, tad situacija iš ties rimta: „Prisimenu pokalbį su vaikinu, kurio tėvai dirba užsienyje, o jis gyvena su giminaičiais. Paauglys prisipažino, kad labai skaudu, kai po „gyvo“ susitikimo tėvai išvažiuoja. Su tėvais jis susitinka kas pusę metų ir laikui bėgant bendravimas tampa gana formalus. Užduodami klausimai, kai sekasi kaip mokykloje, bet tai nėra tas pats, kaip gyvas pokalbis.“
Pašnekovės teigimu, technologijos negali atstoti to, ką žmogus duoda žmogui.