Šiandien norint turėti puikią ateitį ir perspektyvų darbą būti tik studentu nepakanka: darbdaviui reikalingi sumanūs, puikiai žinantys savo dalyką žmonės. Kaip tam pasiruošti? Reikia savo ateitį planuoti iš anksto,- skelbia „KTU Karjeros dienos“, startuosiančios kovo 16 dieną.
Padeda apsispręsti dėl ateities
„KTU Karjeros dienos“ – jau septintus metus organizuojamas renginys. Tai galima pavadinti net savotišku dialogu tarp darbdavio ir būsimo specialisto. Be to, renginyje dalyvauja ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių įmonių atstovai. KTU mechanikos inžinerijos studentas M.Urbas dalijasi įspūdžiais: „KTU Karjeros centro organizuojamos „Karjeros dienos“ yra visapusiškai naudingos, nes sudaromos galimybės bendrauti su įmonės darbuotojais ir vadovais, galima labiau orientuotis darbo rinkoje." Renginio organizatoriai siekia pakviesti kuo įvairesnių sričių atstovų, mat KTU studijų spektras itin platus. „Karjeros dienos“ – puiki vieta pabendrauti su įmonių atstovais ir suprasti, ar tai tikrai yra ta vieta, kur ateityje norėtum dirbti“, – mąsto Rimantė, studijuojanti KTU Statybos ir architektūros fakultete.
Patariama atsinešti CV
Pirmojo ir antrojo kurso studentams „KTU Karjeros dienos„ labiausiai naudingos dėl suteikiamos progos susipažinti su Lietuvos ir užsienio šalių įmonių darbo specifika, be to, tai puiki proga lavinti dalykinio bendravimo įgūdžius bei realiai apžvelgti rinkos tendencijas. Vyresniųjų kursų studentai ir absolventai gauna puikią progą įsigilinti į įmonių vidaus politiką: darbo reikalavimai, darbuotojų atrankos, kvalifikacijos. Be to, dažnai studentams patariama į renginį atsinešti ir savo CV bei iš anksto pasidomėti apie atvyksiančias įmones (sąrašas ir kontaktai pateikiami “KTU Karjeros dienų“ kataloge).
Įmonės užsiaugina darbuotojus
Šiais metais į “KTU Karjeros dienas„ planuoja atvykti 65 įmonių atstovai iš Lietuvos ir užsienio šalių, kurie kasmet tikisi sulaukti energingų ir motyvuotų jaunųjų specialistų dėmesio. Anot KTU Karjeros centro vadovės Kristinos Bakšaitės, dabar itin populiari tendencija „užsiauginti“ darbuotoją: vis dažniau į darbą priimami jauni specialistai, kurie, nepaisant patirties trūkumo, turi pranašumą – neblėstančią motyvaciją mokytis ir dirbti.