„Galima manyti, kad gerai visuomenei atpažįstamas ir gerą reputaciją turintis Vilniaus universitetas atsirado sukčių akiratyje būtent dėl šių priežasčių, be to, universitetas dažnai siūlo visuomenei įvairias nemokamas laisvalaikio, edukacines veiklas.
Kreipėmės į „Meta“ pagalbos ir tikimės operatyvaus sprendimo, o visų pamačiusių tokią reklamą prašome pranešti apie įrašą“, – sako VU Komunikacijos poskyrio vadovė Gretė Gerulaitytė.
Vilniaus universitetas įspėja
Pastebėję kenkėjišką reklamą, dešiniame įrašo kampe pasirinkite mygtuką „Daugiau funkcijų“ ir funkciją „Pranešti apie įrašą“. Tada pasirinkite „Apsimetimas kita įmone“ ir nurodykite Vilniaus universitetą.
VU ragina saugoti savo asmeninę informaciją, o pastebėjus įtartinas reklamas – apie tai pranešti. Norėdami įsitikinti, ar reklama yra kenkėjiška, atkreipkite dėmesį į reklamą paskelbusią paskyrą – Vilniaus universiteto įrašai ir reklamos skelbiamos tik iš oficialių Vilniaus universiteto paskyrų.
Atidžiai patikrinkite įrašo ar reklamos turinį – kenkėjiškose reklamose dažniausiai nėra vartojama taisyklinga lietuvių kalba, paliekama klaidų. Jei turite papildomų klausimų arba nesate tikri dėl pastebėto įrašo turinio, maloniai prašome kreiptis tiesiogiai per Vilniaus universiteto valdomas „Facebook“ ir „Instagram“ paskyras.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!