Moteris paaiškino, kad gimus sūnui su vyru susikūrė tradicija, kad jis grįžęs iš darbo vieną valandą su sūnumi praleidžia tik dviese. Kai abu tėvai yra namuose, ji paprastai visus darbus ir vaiko priežiūrą dalinasi, bet šią valandą viskuo, ko sūnui gali prireikti, rūpinasi tik tėtis.
Moteris sako, kad ji visada labai vertino jų namuose vyraujančią lygybę, bet neseniai su jais kartu pradėjo gyventi keletas kitų šeimos narių, kuriems ši sistema gero įspūdžio nepadarė.
Ji pasakoja: „Mano vyro pusbrolis, jo žmona ir du vaikai nuo pandemijos pradžios gyvena kartu su mumis. Akivaizdu, kad žmonai mūsų su vyru susitarimas nepatinka, nes ji keletą kartų yra apie tai pasakiusi kandžių komentarų.“
Bet kai vieną vakarą vėlai grįžęs iš darbo vyras nuėjo tiesiai pas sūnų, viskas iškilo į paviršių, rašoma mirror.co.uk.
Moteris pasakoja: „Mano vyras tą dieną dirbo 12 valandų, tik tada grįžo namo iš darbo. Tokiu metu sūnus paprastai jau miega, bet tą dieną jis labiau ožiavosi. Mano vyras grįžęs iš darbo tuoj pat nuėjo pas jį. Tai pastebėjusi jo pusbrolio žmona pradėjo aiškinti, kaip aš naudojuosi savo vyru ir kaip aš turėčiau jaustis kalta dėl to, kad verčiu jį po ilgos dienos darbe leisti laiką su vaiku.“
Savo įrašą „Reddit“ ji užbaigė klausdama žmonių, ar ji elgiasi neadekvačiai, bet daugumos žmonių nuomone ji nepadarė nieko blogo.
Vienas komentatorius rašė: „Juokinga, kaip tada, kai vaiku rūpinasi tėtis, tai vadinama darbu, o kai tą daro mama, tai tiesiog normali situacija.“
Kita komentatorė pridėjo: „Tu jai ir jos šeimai darai paslauga, o ji tau atsidėkoja kritikuodama tavo šeimą.“
Dar kita rašė: „Man atrodo, kad tai puikus jūsų sumanymas. Jis praleidžia valandą kokybiško laiko su sūnumi, o tu, jei nori, gali atsipalaiduoti, ar užsiimti savo veikla. Pusbrolio žmonai savo nuomonę reikėtų pasilaikyti sau.“
Ir dar vienas: „Kaip rūpiniesi savo sūnumi yra tavo ir tavo vyro reikalas, taškas.“