Konfliktą Visvaldas aiškinasi laidos „TV Pagalba“ studijoje.
Rita draugavo su Visvaldu. Moteris turėjo vaiką, kuris buvo paimtas Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos, dėl to Visvaldas sutiko vesti mylimąją, kad mama galėtų atgauti vaiką.
„Žadėjau dar ir vaikui savo pavardę duoti. Bet šiai dienai tai ir gerai, kad nedaviau, o tai alimentai kapsėtų“, – pasakoja Visvaldas.
Kol Rita gyveno su sutuoktiniu, ji pradėjo susitikinėti su kitu vyru, nuo jo susilaukė dar vieno vaiko. Ir vietoj to, kad moteris išeitų gyventi pas kitą, ji pati Visvaldą išvarė iš namų – vyras liko be namų ir gyvenimą turėjo pradėti iš naujo.
Dabar Visvaldas su Rita yra oficialiai išsiskyrę, o vyras, su kuriuo Rita išdavė Visvaldą, yra miręs. Abu moters vaikai yra atimti tarnybų, dėl vaikams nemokamų alimentų susikaupė skolos, antstoliai areštavo Ritos turtą.
Pasak Visvaldo, jis yra vienintelis Ritos gyvenime likęs žmogus, kuris dar palaiko su ja santykį – visi kiti yra nusisukę. Čia ir yra bėda, pripažįsta Visvaldas, jis atnaujino santykį su Rita, nors abiem šie santykiai yra skaudūs.
Vyras neslepia, kad moteris prieš jį smurtauja, apie smurtą žino kaimynai ir buto savininkas:
„Šeimininkai tiesiai šviesiai pasakė – kad jos nė kvapo nebūtų“, – sako Visvaldas.
Visvaldas teigia, kad nėra jai atleidęs už išdavystę, tačiau gyventi atgal priėmė: „Penkiasdešimt ant penkiasdešimt tas atleidimas“.
Vyras atskleidžia, kad bando ieškoti antros pusės, tačiau nesėkmingai. Dėl to, kad jaučiasi vienišas, jis ir susitaikė su Rita, visgi moters įžeidinėjimai ir smurtas tik dar labiau menkina vyro savivertę, dėl ko jam sunku pradėti santykius su kita moterimi.
„Jeigu Rita susitvarkys, gal kažką ir pagalvosiu. O taip tai nebeįmanoma“, – apie tolimesnius santykius su buvusia žmona kalba Visvaldas.
Rita siūlo taikytis
Pati Rita negaili kaltinimų vyrui ir klausia, kodėl priėmė ją gyventi atgal pas save:
„Kodėl mane kaip šunį varinėji? Prisivilioji mane kaip kokį katiną“, – sako Rita.
Paklausta, kodėl Ritai reikia Visvaldo, moteris atvira: „Dėl to, kad rankas auksines turi, galvą turi.“
Dabar Rita siūlo susitaikyti ir toliau gyventi kartu. Visvaldui ši idėja patinka, mat jis norėtų gyventi su moterimi, visgi jį gąsdina iš buvusios sutuoktinės patiriamas smurtas ir santykių nepastovumas.
Kokį sprendimą priėmė Visvaldas su Rita, sužinokite aukščiau esančiame vaizdo įraše.
VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:
Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.
Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.











































































































































































































































































































