Šunelių prieglaudoje ji gyvena jau šešerius metus. Per visą šį laiką ją atstūmė per 18 720 gyvūnų pastogės lankytojų.
Ne tik ji, bet ir prieglaudos darbuotojai negali suprasti, kodėl iki šiol niekas nepanoro tapti Freyos šeimininku. Ji apibūdinama gražiausiais žodžiais: miela, draugiška.
„Freshfields Gyvūnų Centre“ ji atsidūrė sulaukusi vos šešerių mėnesių. Deja, čia gyvena ir šiandien.
„Freya čia buvo atvežta, nes pasiklydo. Tačiau niekas jos taip ir neieškojo. Ji čia praleido daug metų. Lankytojai jos tarsi nepastebi, vis išsirenka kokį kitą šunelį. Tai daužo mūsų širdis. Mes dieviname ją. Niekaip negalime suvokti, kodėl niekas nepanoro jos parsivesti namo.
Kiekvienais metais mes vis keičiame jos amžių internetiniame puslapyje ir mums plyšta širdys žinant, kad ji sensta čia, niekuomet nepajutusi, ką reiškia augti namuose tarp mylinčios šeimos narių. Ji labai graži, miela ir draugiška. Mūsų mažylė“, – socialinėje erdvėje apgailestavo prieglaudos prižiūrėtoja.
Per tuos metus suprastėjo Freyos sveikata. Jai diagnozuota epilepsija. Kalytės liga reikalauja išskirtinės priežiūros: reguliariai turi būti suduodami medikamentai ir kas tris mėnesius turi būti atliekami kraujo testai.
„Mes būtume pakylėti, jei Freya rastų namus visam gyvenimui. Tokius, kurių nusipelno kiekvienas šuo. Žinoma, netekę jos verktume, visgi per šešerius metus su ja tapome labai artimi. Ji – nuostabi kompanionė, o radusi namus pasijustų dar laimingesnė.“ – pranešė moteris.
Užsienio žiniasklaidai išplatinus pranešimus apie šią kalytę, ji tapo išties populiari. Televizija apie ją sukurpė išskirtinį reportažą, o gyvūnams neabejingi žmonės puolė Freyai ieškoti namų.