• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Su vaikinu mylime vienas kitą skirtingą laiko tarpą. Jis mane 4 metus, aš jį – 2. Bet kartu esame jau 4 metai. Tačiau mūsų santykiams koją kiša mano nemokėjimas išsikalbėti.

REKLAMA
REKLAMA

Esu labai užsidariusi, kartais bijau atrodo jo teisingų žodžių. Man labai sunku, noriu pasikeisti ir būti kitu žmogumi, bet kartais nusvyra rankos...

REKLAMA

Kai vėl prieinam prie temos kokia aš buvau pasileidelė būdama su juo. Klubai, vaikinų apkabinimai... bet apie viską papasakodavau jam tik grįžusi iš klubo aišku. Ėjo metai, jis tvėrė su manimi, o aš nedariau jokių išvadų, visada elgiausi taip pat – ieškojau geresnio, kuris mane labiau suprastų.

REKLAMA
REKLAMA

Bet vat dabar kai jau esame 4 metai kartu, o iš jų tik prieš 1,5metų aš supratau, kad jį be galo myliu, kad jis yra mano vienintelis žmogus, su kuriuo noriu sukurti šeimą.

Šią vasarą mano vaikinas išvažiavo į Danija dirbti ir grįžinėja tik kas antrą mėnesį.

Dabar kai buvo grįžęs sutikom pačias gražiausias metų šventes, praleidom nuostabų laiką kartu. Bet neseniai jis man parašė, kad nebenori būt laimingas, nebenori grįžt čia į Lietuvą pas mane... Mes bendravom, ne dėl pinigų viskas, bet dėl to, kad su manim nėra laimės, prašė atvirumo, kad viską papasakočiau, papasakojau kaip ir su kuo aš jį „išdaviau“ šokdama. Prieš tai dar buvo įvykis, kad tik jo dėka mes esam iki šiol kartu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Patarkite, kaip man susigrąžinti savo žmogų, mylimąjį? Ko reikėtų griebtis, kad išsaugoti mūsų meilę? Noriu būt kitas žmogus, bet kaip psichologiškai tam pasirengti? Kai nori – viską gali. Ačiū.

Juta

Sveiki, Juta.

Dėkoju už laišką. Jūsų įsitikinimas „Kai nori, viską gali“ skamba labai optimistiškai, gal net maniakiškai. Arčiau realybės būtų žinojimas, kad poros santykius kuria du žmonės, todėl galima būtų padėti spręsti psichologines poros problemas, jeigu abu to nori.

REKLAMA

Jeigu vaikinas raštu parašė, kad nebenori būti kartu, pabandykite žodžiu pasikalbėti, susitikti. Pokalbio metu stenkitės negalvoti apie tai, kaip susigrąžinti „nuosavybę“, o labiau klausytis, išgirsti, suprasti. Pasidomėkite, kokios Jūsų savybės, elgesys nepatinka draugui. Galbūt šis draugystės ir santykių krizės patyrimas Jums duos pamokas, kurios pravers, kuriant artimus ryšius su kitais draugais.

REKLAMA

Teigiate, kad norite būti „kitas žmogus“. Pabandykite tiksliau įvardinti, kokia Jūs norite būti. Rašote, kad esate labai užsidariusi, tačiau skaitant laišką, susidariau įspūdį, kad kartais esate labai atvira, nejaučiate ribų bendravime, per daug sau leidžiate. Kaip yra iš tiesų – tikresnį įspūdį galima susidaryti bendraujant, kalbantis.

Taip pat rekomenduoju, prieš bandant keisti vieną ar kitą savo elgesio būdą, įvardinti, pripažinti ir tai, kuo Jūs esate žavi, stipri, įdomi. Kai pripažinsite ir savo geras savybes, tai lengviau pripažins ir draugas, ir kiti žmonės.

Psichologė psichoterapeutė Rita Zykienė

www.ritazykiene.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų