Vaizdo įraše „Tik Toke“ @restoringrelationships paaiškina, kas gali būti pagrindinis rodiklis, rodantis, kad jus apgaudinėja.
„Šiandien mes atliekame prieraišumo testą 101 ir kaip numatyti, ar jūsų partneris ketina jus išduoti. Ir prieš man įsigilinant į tai, tai labai bendra, todėl imkite į galvą tai, kas patinka, o visą kitą palikite“.
Pirmiausia ji kalba apie ryšį tarp vengiančio ir nerimaujančio individo, rašoma metro.co.uk.
„Taigi, santykiuose yra ryšys“, – sako ji. „Dabar, kai šis ryšys tampa nestabilus arba ryšiai patiria stresą, tada atsiranda vengiančių ir nerimą keliančių streso atsakų. Vengiantis tiesiogine prasme vengia pažeidžiamumo. Vengia susidurti su santykių problemomis“.
Ji pažymi, kad tada šis asmuo į lygtį įtraukia trečiąją šalį.
„Taigi, kai iškyla problema, jie neateina į santykius taip, kaip nerimaujantys, jie ateina iš išorės ir įneša į juos kažką išorinio. Jie patenkina savo emocinius poreikius iš šios trečiosios šalies. Tai gali būti darbas, tai gali būti kitas žmogus“, – toliau aiškina ji.
Ji sako, kad šiems žmonėms reikia trečiosios šalies, kuri stabilizuotų santykius jų mintyse. Kadangi trikampis yra stabiliausia forma, čia atsiranda trikampio sąvoka.
„Kita vertus, sunerimę jie linkę įsisavinti“, – aiškina ji. „Kai santykiuose yra stresas, jie dažniausiai kreipiasi į [vengiantį]. Kai jie nepatenkina savo poreikių santykiuose, jie įsisavina ir tai gali pasirodyti kaip valgymo sutrikimas, depresija ar nerimas“.
Tada ji išsamiau paaiškina, kaip šie ženklai koreliuoja su išdavyste.
Ji paaiškina: „Jei jūsų partneris nuolat išeina už santykių ribų, kad patenkintų savo poreikius, nesvarbu, ar tai būtų darbas, ar ko nors vengimas, tai man yra įspėjamasis ženklas, kad jis gali jus apgaudinėti. Ir dar vienas dalykas, kurį pora turi išsiaiškinti prieš pereidama į kitą lygį, dar prieš susilaukdama vaikų.
Tai mokymasis palikti savo kilmės šeimą. Tai reiškia, kad žmonės vis dar tikisi, kad jų tėvai ar broliai padės palaikyti santykius, ir tai yra labai blogai. Jie turi palikti savo kilmės šeimą bet kuriuo atveju ir ateiti vienas kito link. Jei ne, tada problemos prasideda vėliau santuokoje, nes neįvyko pirmasis žingsnis, kuris stabdo poros vystymąsi“, – sako specialistė.
@restoringrelationships Healing for anxious attachments is expressing needs + getting support (which is v different than triangulating!) & for avoidants it’s leaning into connection #cheating #attachment ♬ original sound - restoringrelationships
Komentatoriai liko priblokšti
Komentaruose esantys buvo priblokšti vartotojo žinių ir sutiko su jos mintimis.
„Mano nuomone, vengiantys prisirišti visada gali apgaudinėti, nes nemanau, kad jie prie ko nors visiškai prisiriša“, – rašė vienas vartotojas.
„Sėdžiu čia ir linkčioju kaip per „FaceTime“, bet tai man buvo labai naudinga“, – rašė kitas.
Tuo tarpu trečiasis liūdnai pridūrė: „Taigi, žiūrėkite. Jis vengia, aš nerimauju. Aš nepalikau savo „kilmės šeimos“ ir dabar dėl to kenčiame. Ir ką tik sužinojau, kad jis apgaudinėja“.