Anaiptol, pažiūrėję į istoriją, rastume ne vieną pavyzdį, kaip vyrai ir moterys santykius nutraukdavo ne pačiu maloniausiu būdu. Visgi, buvo ir itin tinkamų pavyzdžių, kaip padorūs žmonės gebėdavo išsiskirti, rašo indy100.com.
Taigi, ką žmonės gali padaryti geriausio skirdamiesi?
Ką daryti, kai žmonės, su kuriais buvote suplanavę praleisti visą gyvenimą kartu, atrodė esantys idealūs, vieną dieną nustojo tokie atrodyti, bet jie visgi yra puikūs žmonės. Ką daryti, jei jie geriau nei bet kas kitas žino, kas yra jums geriau? Ką daryti, kad neprarastumėte su jais artimo ryšio, kad išliktumėte bent draugais? Apskritai, ar santykiai su tokiais žmonėmis verti būti gelbėjami?
Klausimų kils kur kas daugiau net nei pateikėme čia. Bet atsakymus rasite tik pats ar pati.
Pateikiame keletą patarimų, kurie paskatins pamąstyti apie santykius ir jų nutraukimą.
Juolab, ar iširus santykiams, žmogus kurį mylėjote, turi tapti priešu?
Jeigu galvojate apie skyrybas su žmogumi, nereikia laukti. Ir nereikėtų teisintis tuo, kad „juk nenori jam pakenkti“ ar „nes šis laikas netinkamas“.
Taip jūs tik pakenksite labiau tam žmogui. Nes niekada nėra tinkamo laiko.
Bandymas glaistyti ar dirbtinai tempti laiką iki skyrybų, naudos neduos. Netgi subtilių ženklų siuntimas, kuris bus suprantamas tik vienai pusei, sukels daugiau nepatogumų ir neaiškumų, kurie tik dar labiau kels nepasitenkinimą dėl negaunamo atsako.
Jokiu būdu nenutraukinėkite santykių ir nesiaiškinkite telefonu ar žinutėmis.
Nutraukti santykius reikėtų būnant kartu, akis į akį.
Tada gausite aiškiausius, tiesioginius atsakymus.
Nors galima iš anksto apgalvoti skyrybų momentą, argumentus, žodžius, nereikėtų pamiršti, kad jūs stengiatės išlaikyti savo ir kitos pusės orumą, pagarbą vienas kitam.
Rimtai apgalvodami priežastis ir ketinimus nutraukti santykius, prisiminkite akimirkas, kurias praleidote kartu, kada susipažinote, įsimintiniausius pasimatymus ir laiką kartu. Nereikėtų remtis tik paskutinėmis savaitėmis ar tik blogiausiais momentais, pykčiais.
Reikėtų save ir partnerį vertinti ne atskirais įpročiais ar savybėmis, o žiūrėti į visuminį vaizdą. Kad būtų tikslus paveikslas.
Kaltinimų lavinos ir kaltės jausmo, vargu, ar pavyks išvengti skiriantis. Tačiau svarbiausia prisiminti, kad ne į tai reikėtų koncentruotis ir nesistengti įrodyti didesnę kaltę. Juolab, santykiuose nebūna kaltos tik vienos pusės. Todėl geriau ruoštis konstruktyviam pokalbiui.
Vertėtų visą skyrimosi procesą laikyti privačiu tik jums dviems. Nes tai yra santykiai, intymus reikalas, galintis turėti skausmingą pabaigą. Tai nėra „Instagram“ tinkamas dalykas.
Taigi, įvertinę šiuos patarimus ir jais pasinaudoję, galbūt vieną dieną galėsite su tuo žmogumi tiesiog susitikti pietų ir kaip meniu, pavartyti savo gyvenimo prisiminimus.
Ir juolab, žinosite, kad prieš jus sėdi žmogus, kuris viską supranta.