• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gydytojas atskleidė tris pratimus, kuriuos verta daryti, jei norite pagražinti savo veido formą – jie gali padėti atsikratyti vadinamo „dvigubo pagurklio“.

Gydytojas atskleidė tris pratimus, kuriuos verta daryti, jei norite pagražinti savo veido formą – jie gali padėti atsikratyti vadinamo „dvigubo pagurklio“.

REKLAMA

Nepriklausomai nuo to, kiek sveriate, „dvigubas pagurklis“ gali kamuoti net pačius liekniausius – dažnai tai lemia genetinis polinkis.

Dr. Rossas Perry, „Cosmedics“ odos klinikų direktorius medicinai, sakė: „Pagrindiniai veiksniai, lemiantys „dvigubą pagurklį“, yra kaulų struktūra, veido anatomija, riebalų sankaupos ir sumažėjęs odos elastiškumas arba šių veiksnių derinys.

Todėl kai kurie žmonės būna gana liekni, turi nedaug riebalų, tačiau „dvigubas pagurklis“ vis tiek atsiranda, nes jų smakras ir žandikaulio linija nėra išsikišusi.

Kiti gali turėti gerą žandikaulio ir smakro projekciją, tačiau dėl priaugto svorio ima kauptis riebalinės ląstelės ir susidaro „dvigubas pagurklis“.

REKLAMA
REKLAMA

Laimei, paprasti pratimai gali padėti sustangrinti odą ir atsikratyti „dvigubo pagurklio“ – išbandykite patys, rašo express.co.uk.

REKLAMA

Šypsojimasis

Nesvarbu, ar susitinkate su draugais, ar žiūrite ką nors gražaus per televizorių, šypsojimasis greičiausiai yra tai, ką jau darote kasdien. Dr. R. Perry paaiškino, kad šis paprastas judesys palaiko smakro srities mobilumą ir taip padeda patempti odą.

Kalbant apie tikslingesnius pratimus, gydytojas rekomendavo atlikti bet kokius pratimus, kurių metu juda ir yra tempiama sritis po smakru.

Platus burnos pravėrimas

Dr. R. Perry pasakojo, kad šis pratimas, taip pat žiovavimo judesiai gali padėti dažniau judinti smakrą ir taip prisidėti prie „dvigubo pagurklio“ mažinimo.

REKLAMA
REKLAMA

Galvos atlošimas atgal

Jis taip pat rekomendavo „švelniai atlošti galvą pirmyn ir tada atgal“, tuo pat metu atveriant ir užveriant burną, kad sumažintumėte „dvigubą pagurklį“.

Gydytojas paaiškino, kad nors šie pratimai gali padėti išspręsti „dvigubo pagurklio“ problemą, jie turi „ribotą poveikį“ norint jo visiškai atsikratyti.

Jis taip pat rekomendavo apsvarstyti kitas procedūras ir gydymo būdus, skirtus pašalinti riebalų sankaupas šioje veido srityje arba sutraukti smakro ir žandikaulio odą.

Dr. R. Perry pridūrė: „Kiekvieną iš šių procedūrų svarbu tinkamai įvertinti ir atrinkti tinkamiausią, nes nėra vieno visiems tinkamo gydymo būdo.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų