Veidrodžiai gali būti naudojami ne tik daugybei interjero ir eksterjero problemų spręsti, tačiau pagal fengšui, jie yra efektyvi energijos transformavimo priemonė. Todėl labai svarbu, kokius veidrodžius rinktis ir kaip juos pakabinti.
Veidrodžiai patalpose gali būti dideli ir maži, tačiau galioja taisyklė, kad kuo didesnis veidrodis – tuo geriau. Jame turėtumėte gerai matyti save bent iki krūtinės. Veidrodžiai turi būti tik geros kokybės: sveiki, neįskilę bei nesumontuoti iš kelių dalių.
Veidrodžiai be rėmų ir aštriomis briaunomis skleidžia neigiamą energiją, todėl jų vertėtų vengti. Veidrodžiai turi būti švarūs, neįskilę ir be vadinamųjų senatvės dėmių. Tokius geriau išnešti arba užkasti į žemę. Blogai namuose laikyti ir įskilusius veidrodžius.
Nesantaika šeimoje
Prieškambaryje kabinkite didelį veidrodį, kuriame matytumėte visą savo atvaizdą. Ypač svarbu, kad veidrodžio atspindyje jums nebūtų „nukirsta“ galva. Feng shui mokslas tvirtina, kad, bežiūrint į savo begalvį atvaizdą veidrodyje, ims skaudėti kaklą ir galvą. Pasistenkite pakabinti veidrodį taip, kad virš galvos būtų laisva erdvė, tai itin gerai veiks jūsų gyvybinę energetiką. Jei turite vaikų, veidrodžius reikia kabinti taip, kad vaikai arba gerai matytų save, arba visai nematytų.
Negerai pakabinti veidrodį priešais langą ar duris, jame neturėtų atsispindėti jūsų lova. Veidrodis, kuris stovi kojūgalyje, išderina bioenergiją. Jeigu neįmanoma jo perkabinti, tai nakčiai uždenkite. Teigiama, kad veidrodis miegamajame pritraukia nesantaiką šeimoje.
Sugeria energija Vanduo neutralizuoja neigiamą energiją, taigi kuo dažniau valykite visus namuose esančius veidrodžius drėgna šluoste. Itin kruopščiai juos nuplaukite išėjus nemaloniam svečiui, nes veidrodžiai sugeria ne tik šeimininko, bet ir kitų į juos žvelgusių žmonių energiją.
Feng shui mokslas teigia, kad veidrodžiai gali nešti laimę, tačiau reiktų vykdyti šias taisykles: kabinti juos taip, kad atspindėtų gražius peizažus ar daiktus, nes jų atspindžiai sustiprina gerąją energiją. Rekomenduojama kabinti veidrodžius kampuose, nišose ir neturinčiuose langų kambariuose. Negalima kabinti vieno veidrodžio priešais kitą bei nekabinti veidrodžio priešais duris ar langą.