Charliann Broadhurst (28) iš JK su savo vaikystės draugu, pirmuoju vaikinu, ilgamečiu partneriu ir trijų dukrų tėvu Ryanu Hillu buvo išsiskyrusi, tačiau pora ir toliau bendravo, nes tėtis leido laiką su vaikais.
Vieno jo apsilankymo metu viskas susiklostė taip, kad buvę gyvenimo partneriai kartu praleido naktį, ir Charliann pastojo.
Ji negalėjo patikėti, kai sužinojo, kad laukiasi trynukų – patyrę šį šoką jie abu su Ryanu nusprendė ir vėl būti kartu bei rūpintis įspūdingo dydžio šeima.
Charliann sako: „Visiems sakau, kad pastojau per vienos nakties nuotykį – tiesiog taip pasitaikė, kad tai buvo vyras, su kuriuo jau turėjau vaikų.
Niekas negalėjo tuo patikėti, nes kai pradėjau lauktis, mes su Ryanu buvome išsiskyrę. Jis – mano vaikystės draugas, pradėjome draugauti 15 metų, bet tuo metu labai nesutarėme.
Ji pridūrė: „Tai – stebuklas. Lyg kažkas būtų norėjęs, kad ir vėl būtume kartu. Viskas kaip iš pasakos.“
Charliann ir Ryanas susitikinėja jau nuo mokyklos laikų ir kartu jau turi tris dukras – Cassi–Lee, kuriai aštuoneri, Caira–Jae, kuriai septyneri, ir Siena, kuriai penkeri.
Mama sako, kad Ryanas – pats geriausias tėtis pasaulyje, bet praėjusiais metais pora išgyveno sunkų laikotarpį ir nusprendė išsiskirti.
Ji paaiškino: „Trynukai tikrai nebuvo planuoti. Aš nemaniau, kad laukiuosi. Pas gydytoją nuėjau iš smalsumo, nes nekaip jaučiausi, ir sužinojau, kad esu nėščia. Likau tiesiog išsižiojusi.
Kadangi kraujavau, mane iškart nusiuntė į ligoninę. Po kelių valandų jau žinojau, ne tik kad esu nėščia, bet kad laukiuosi trynukų. Negalėjau tuo patikėti.“
Charliann gavo siuntimą į Ketteringo ligoninę, kur jai buvo atlikti tyrimai ir paaiškėjo, kad ji jau šešias savaites nėščia. Moters nuostabai ultragarsas parodė dvynukus, bet tai dar buvo ne viskas.
„Ultragarsas truko jau 15 minučių, kai kamputyje buvo pastebėtas dar vienas taškelis.“ – sako Charliann. Gydytoja pasakė: „Būtinai turiu tau kai ką pasakyti – gali būti, kad yra dar vienas kiaušinėlis.“ Aš nežinojau, kaip reaguoti. Dvyniai buvo sena mano svajonė. Nuo pat vaikystės svajojau susilaukti dvynukų. Bet trynukai – tai tiesiog neįtikėtina.“
Charliann neatsimena, kaip grįžo namo – ji tik žinojo, kad po savaitės reikės pasidaryti dar vieną ultragarso tyrimą, kad būtų ramu dėl kūdikių sveikatos. Važiuodama namo ji paskambino Ryanui – išgirdęs naujienas jis vos nepadarė avarijos.
„Jis tiesiog tylėjo.“ – pasakoja Charliann. – „Tiesą sakant, ateinančias 12 valandų tiesiog negalėjome vienas su kitu kalbėtis, abu virškinome naują informaciją.“
Kai kitą savaitę gydytojai patvirtino, kad girdisi trijų širdučių dūžiai, pora pradėjo mąstyti, kaip keistai jiems pasisekė. 12 nėštumo savaitę jie sušaukė dukras ir joms pranešė, kad netrukus jos taps didžiosiomis sesėmis ne dviem, bet trims mažyliams.
Tačiau nėštumas nebuvo lengvas. Prieš pastodama Charliann nešiojo 16 dydžio drabužius, bet jos svoris labai nukrito ir net 8 dydžio drabužiai pasidarė per dideli, kadangi trynukai reikalavo labai daug maistinių medžiagų.
„Pats nėštumas buvo labai sunkus.“ – sako Charliann. – „Meluočiau, jei sakyčiau, kad juo džiaugiausi. Man buvo baisu. Kiekvieną savaitę dariausi tyrimus, kas savaitę ėjau į ultragarsą. Buvo sunku rasti motyvacijos. Visą laiką bijojau, kad kūdikiams kas nors atsitiks.“
20 nėštumo savaitę tėvai sužinojo, kad laukiasi dviejų berniukų ir mergaitės.
Charliann sako: „Aš net neįsivaizdavau, kokia galėtų būti trynukų lytis. Tiesą sakant, maniau, kad visos trys bus mergaitės, tokia bus bausmė. Kai sužinojau, kad du bus berniukai, labai džiaugiausi. Gavusi šią žinią verkiau iš laimės. Buvau laimingiausias žmogus pasaulyje. Visuomet auginome mergaites ir mano mama irgi susilaukė tik mergaičių, todėl maniau, kad neįmanoma, kad nešiočiau berniuką.“
Vėliau Ketteringo ligoninėje jai kas savaitę buvo daromi tyrimai, o kartą per mėnesį iš Lesterio karališkosios ligoninės atvykdavo daugybinių nėštumų ekspertė, kuri taip pat stebėjo nėštumo eigą. Kūdikiams grėsė mirtinas dvynio dvyniui transfuzijos sindromas – reta liga, kuri pasireiškia, kai vienoje placentoje yra daugiau nei vienas kūdikis – tokiu atveju vienas jų gali žūti.
Nors po lytį atskleidusio ultragarso tyrimo 20 savaitę Charliann buvo pajutusi kai kuriuos šios ligos simptomus, galiausiai trynukams ji nepasireiškė ir nėštumas vystėsi normaliai iki pat 29 savaitės.
Tuomet Charliann prasidėjo sąrėmiai, bet ji žinojo, kad turi daryti viską, kad neprasidėtų ankstyvas nėštumas ir kad kūdikiai turėtų visus šansus. Po dviejų savaičių ligoninėje Charliann buvo išleista namo, tačiau po kito ultragarso ji sulaukė liūdnų žinių.
„Ultragarso man buvo nedarę jau dvi savaites, ir aš jaučiau, kad kažkas ne taip.“ – pasakoja ji. – „Tik pradėjusi daryti ultragarsą, po kelių sekundžių gydytoja pasakė, kad reikia skubiai daryti Cezario pjūvį – kūdikiai nustojo augti.“
Moteris buvo skubiai išsiųsta į Notingemo miesto ligoninę, jos nėštumui tada buvo 33 savaitės, o Ryanas vos spėjo atvykti iki kūdikiams gimstant.
„Tikrai maniau, kad jis nespės.“ – pripažįsta ji. – „Notingeme yra dvi ligoninės, jis taip skubėjo, kad nuvažiavo ne į tą.
Man jau buvo suleistas epidūras ir gulėdama ant operacinio stalo rėkiau: „Kur Ryanas?“ Jis buvo teatre įsijungęs telefono garsiakalbį ir visi chirurgai jam aiškino, kaip važiuoti į ligoninę. Vis dėlto jis suspėjo.“
Trynukai gimė 2019 metų gegužės 31 dieną, 12 val. 31 min. Mažoji Ryana gimusi svėrė 1,99 kg, tuomet gimė Carteris, kuris svėrė 1,67 kg, o paskutinis gimė Cayonas, sverdamas 1,72 kg. Visi kūdikiai gimė tą pačią minutę, o Cayonas ir Carteris yra identiški dvyniai.
Visiems trims kūdikiams buvo infekcija ir jiems nedelsiant reikėjo antibiotikų. Kūdikiai buvo perkelti į vaikų ligoninę, o silpniausias Cayonas – į Ketteringo ligoninę, kurioje vienas turėjo praleisti 24 valandas, kol galiausiai Charliann su kitais dviem kūdikiais galėjo jį pasiimti po savaitės. Tuomet, prieš išvažiuodama namo, ji Ketteringo ligoninėje praleido dar savaitę.