Moteris skrido iš Antalijos Turkijoje į Mančesterį, kai vėluojančiam lėktuvui nusileidus, elgėsi gėdingai.
L. Beaumont-Capps rėkė „išmeskite mane iš šito prakeikto lėktuvo“ – dėl to Mančesterio oro uoste esančiame lėktuve buvusi įgulos narė apsipylė ašaromis. Teisme buvo teigiama, kad girta 40-ies metų mama šaukė, o jos įžeidžianti tirada privertė įgulos narę ašaroti, rašo mirror.co.uk.
Keleiviai turėjo išlipti, kai L. Beaumont-Capps, kuri teigė išgėrusi keturis vynus, tapo agresyvi ir iškeikė dvi keleivių salono įgulos nares necenzūriniais žodžiais. Ji pareikalavo, kad ją išleistų pirmą.
Moteris buvo neblaivi
Mančesterio teismo teisėja įspėjo Beaumont-Capps, kad būtų pasiuntusi ją į kalėjimą, jei įžeidinėjimo metu, lėktuvas būtų skridęs ore.
„Nežinau, kodėl būtent tada nusprendėte įžeidinėti, o ne paprasčiausiai laukti su kitais keleiviais, kol galėsite išlipti“, – sakė jai teisėja Anna Vigars KC. „Nesitikiu, kad ir jūs tai žinote. Man atrodo, kad alkoholis čia suvaidino labai didelį vaidmenį“.
Prokurorė Keira Shaw papasakojo, kaip skrydis vėlavo apie pusvalandį ir į Mančesterį atskrido 20.10 val. Lėktuvo įgula pastebėjo sumaištį 32-oje lėktuvo eilėje, kur Beaumont-Capps sėdėjo su kita moterimi, pranešė „Manchester Evening News“.
Skrydžio metu moterims buvo patiekta 6 alkoholiniai gėrimai, sakė M. Shaw.
Beaumont-Capps priėjo prie vieno iš keleivių salono įgulos narių, kai jie pradėjo atidarinėti duris, ir paklausė, ar gali išeiti pro galines duris. Tačiau jai buvo pasakyta, kad ji turės išlipti pro priekines.
Lėktuvo keleivė elgėsi įžūliai
Tuomet Beaumont-Capps pasakė: „Išveskite mane iš šio lėktuvo. Kodėl aš turiu likti šiame prakeiktame lėktuve?“
Ponia Shaw sakė: „Aš noriu pasakyti, kad ji buvo išvykusi iš lėktuvo: „Kaltinamoji ir toliau elgėsi agresyviai, reikalaudama išleisti ją iš lėktuvo anksčiau už kitus keleivius.“
Du keleivių salono įgulos nariai priėjo prie Beaumont-Capps ir paprašė jos liautis keiktis. Tačiau ji toliau įžeidinėjo ir pavadino darbuotojus „kvailiais“. Ji ir toliau buvo įsiutusi, todėl jie nusprendė nebendrauti su ja.
Vienai darbuotojai pasakius, kad jai nepatinka, jog su ja taip kalbama, Beaumont-Capps atsakė: „Tai kas? Kokių įrodymų turite?“
Darbuotojai įspėjo keleivių salono įgulos vadovą ir nusprendė iškviesti policiją. Beaumont-Capps atsistojus, vienas iš keleivių salono įgulos narių ėmė „baimintis dėl savo saugumo“ ir nerimavo, kad gali būti užpultas, sakė M. Shaw.
„Sėkmės jums“, – pasakė Beaumont-Capps. „Nežinau, ką jūs ketinate daryti, nes mano tėtis yra policijos pareigūnas“.Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo netiesa.
Viena darbuotoja dėl susidariusios situacijos pradėjo drebėti ir verkti. Atvykusi policija suėmė Beaumont-Capps, įtarusi ją girtumu orlaivyje ir viešosios tvarkos pažeidimu.
Galėjo būti nubausta laisvės atėmimu iki 2-ų metų
Viena iš keleivių salono įgulos narių sakė, kad skraido jau aštuonerius metus, ir teigė, kad tai buvo pirmas kartas, kai ją „taip įžeidinėjo“. Dėl šio incidento ji „baiminasi vėl skristi“ ir „nerimauja, kad kažkas panašaus gali pasikartoti“.
Beaumont-Capps, kuri anksčiau nebuvo teista, prisipažinusi, kad lėktuve buvo neblaivi, galėjo būti nuteista maksimalia iki 2-ų metų laisvės atėmimo bausme. Jos advokatas Oliveris Jarvis incidentą apibūdino kaip „jai visiškai nebūdingą“.
Jis teigė, kad Beaumont-Capps kelis mėnesius keliavo į Turkiją ir iš jos, nes dirbo „odontologinį darbą“. J. Jarvis sakė, kad tuo metu ji vartojo vaistus ir kad „kovojo“ su psichikos sveikatos problemomis.
Jis sakė, kad Beaumont-Capps gėda dėl savo elgesio ir jautėsi pažeminta perskaičiusi, kokį poveikį jos veiksmai turėjo keleivių salono įgulai.
„Tai visiškai svetimas dalykas kaltinamajai, kuri gyveno įstatymams paklūstantį gyvenimą“, – sakė J. Jarvis ir pridūrė, kad moteris tuo metu buvo „visiškai girta“.
Pavojaus skrydžiui nekilo
Jis sakė, kad ji yra pagrindinė savo 13-os metų sūnaus globėja, ir teigė, kad laisvės atėmimo bausmė jam turėtų „didelį poveikį“. J. Jarvis paragino teisėją „susilaikyti“ nuo laisvės atėmimo bausmės skyrimo.
„Jei šis elgesys būtų įvykęs skrydžio metu ore ar net taksi link tribūnos, nedvejodamas būčiau iš karto skyręs laisvės atėmimo bausmę dėl pavojaus, kurį būtumėte sukėlusi kitiems“, – sakė jai teisėjas.
Teisėjas apibūdino jos veiksmus kaip „gėdingus“, tačiau teigė, kad „jokio pavojaus skrydžiui nebuvo“. Ji sakė, kad dėl Beaumont-Capps „nuoširdaus gailesčio“, jos rūpinimosi pareigų ir kitų lengvinančių aplinkybių jai nereikėjo skirti laisvės atėmimo bausmės.
Vietoj to jai buvo paskirta 12-os mėnesių trukmės bendruomenės įsakymas ir nurodyta atlikti dešimt reabilitacinės veiklos dienų su probacijos tarnyba. Jai taip pat buvo nurodyta laikytis alkoholio nevartojimo stebėsenos reikalavimo ir sumokėti beveik 500-ų eurų baudą.
Beaumont-Capps pripažino savo kaltę dėl girtavimo orlaivyje ir grasinančių, įžeidžiančių ar užgaulių žodžių ar elgesio.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!