Jordana savo vaizdo įrašuose atskleidė ne vieną paslaptį, kurią ne kiekvienam pavyktų sužinoti. Ji papasakojo, ką reiškia dirbti laidojimo biure, kokias formas reikia užpildyti, kokia įranga naudojama balzamavimui, kur yra laikomi drabužiai ir koks makiažas yra naudojamas.
Jos vaizdo įrašai sulaukė didelio populiarumo – buvo peržiūrimi milijonus kartų. Jordan vaizdo klipuose pabrėžė: „Tai jokiu būdu nėra nepagarba. Tai kremavimo procesas, kurį atlieka laidojimo namai. Tai daroma informaciniais tikslais“.
Po kremavimo lieka medicininiai metalai
Viename iš jos populiariausių vaizdo klipų, parodytas kremavimo kambarys. Ji patvirtino, kad šeimos gali paprašyti artimųjų kūnus, patalpintus kambaryje. Taip pat Jordan laidojimo namuose užtikrinama, kad prieš ir po kiekvieno kremavimo kiekviena dalelė nuo naudojamų aparatų būtų nuvalyta.
„Mūsų kremavimo prietaisai būna labai karšti, paprastai įkaista nuo 1400 iki 1600 laipsnių. Tai yra hidraulinis keltuvas, kuriuo padedame į krematoriumą įdėti mirusiuosius, nes jie būna sunkūs. Po to kaulus susmulkiname į pelenus, o čia yra šiek tiek dalelių, likusių po medicininių procedūrų“, – savo vaizdo įrašuose kalba Jordan.
Portalas newsweek.com praneša, kad Jordan nufilmavo mėlyną konteinerį, kuris buvo pilnas metalų. Ji sakė: „Pagal reikalavimus, tai mūsų medicininių atliekų šiukšliadėžė. Nesu medicinos specialistė ir nežinau, iš kokių dalių jos atkeliavo“.
Viename iš įrašų ji pasidalijo keliomis, po kremavimo atlikusiomis dalimis. Mergina spėliojo, kas atliko po kremavimo. Vieni iš spėjimų buvo „titaninis strypas“, „klubo sąnario endoprotezas“, „juosmens sraigtai“ ir „rutuliniai sąnariai“.
Sulaukia gausybės komentarų
Jos įžvalgos sulaukė susižavėjimo internete. Viena iš „TikTok“ naudotojų „Abi“ rašė: „O Dieve, niekada nemaniau, kad tai gali būti problema kremavimo metu“.
Tuo tarpu „User210278” rašė: „Aš visiškai pamiršau, kad riešo srityje turiu plokštelę. Šiek tiek keista pagalvoti, kad ji liks, jei mane kremuos. Nežinau kodėl tai keista“. Panašiai komentavo ir „EziToad“: „Taigi, štai kur po mirties atsidurs strypas ir varžtai, įdomu“.
Kita „TikTok“ naudotoja Tina Meissner stebėjosi kuriamu turiniu. Ji rašė: „Oho, niekada nebuvau susimąsčiusi apie tai iki šiol, ačiū už pasidalijimus“.
Po kremavimo likusias dalis galima atsiimti
Jordan taip pat patvirtino, kad šeimos nariai gali paprašyti šias dalis atgauti po kremavimo. „Išimami tik širdies stimuliatoriai, nes jie gali smarkiai pažeisti krematoriumą“, – pridūrė ji.
Nacionalinė Šiaurės Amerikos kremavimo asociacija patvirtino, kad su chirurginiu metalu jie dažnai susiduria šioje pramonėje. Jų internetinėje svetainėje rašoma: „Pridedame, kad kremuotuose palaikuose gali būti metalo gabalėlių: šis metalas gali būti iš chirurginių implantų, pavyzdžiui, klubo sąnario endoprotezų, dantų plombų, karsto rankenų ar papuošalų, kurie nebuvo nuimti prieš juos apdorojant (susmulkinant). Metalas paprastai perdirbamas“.
Jordan patvirtino, kad ši praktika naudojama ir laidojimo namuose, kuriuose dirba. Atliekančios dalys vėliau yra nusiunčiamos kompanijai, kuri „išlydo metalą“.
Pateikia, kaip atrodo darbo diena ir morgas
Kituose vaizdo įrašuose Jordan atskleidė įprastą dieną darbe: keliavimą iki sveikatos departamento paimti mirties liudijimų ir keliavimo iki pašto rinkti vėliavas veteranams. „Laidotuvių namų darbuotojo diena“, – taip savo įrašą pavadino ji.
Jordan taip pat pravedė turą po laidotuvių namus sakydama: „Štai kaip mano morgas atrodo. Čia yra laidotuvių namų turas. Privatūs kambariai skirti šeimoms, kad jos galėtų išvysti savo mylėtuosius. Jie bus karste. Susitikimų kambaryje mes susitinkame aptarti susitikimų su šeimomis. Turime didelį urnų pasirinkimą. Jos gali būti pritaikytos pagal poreikius“.
Kremuoja kai tepa kremu , o čia sudegina aukštoje temperatūroje iki pelenų.
Tai gal ir vadinti reikėtų ,sudeginimas.
kremavimas tai yra mirusiuju kapu vietos sumazinimas,jei mane kremuos nepriestarauju