Vienas protingas žmogus yra pasakęs, kad po trijų skyrybų jis pradėjo atskirti bet kokį melą. Tačiau ir tai nėra sprendimas, todėl reikia „apsiginkluoti“ iš anksto.
Kaip meluoja vyrai
Moterų intuicija yra stipresnė, tad jos greičiau prigauna savo vyrus meluojančius. Tiesa, ir atleidžia žymiai greičiau ir dažniau nei patys vyrai.
Vyras, kai meluoja, tampa agresyvus, nežiūri į pašnekovą, jo kvėpavimas tampa nestabilus, kalba ji pakeltu tonu, vedžioja pirštais po veidą, gali pašokti ir išbėgti iš kambario.
O štai prieš jus dažniausiai pasitaikančio vyriško melo sąrašas.
> Moteris visada teisi. Moters žodis – įstatymas. Tai tvirtindamas vyras, niekada netiki šiais žodžiais. Greičiausiai, jis tik koketuoja. Jei išgirdote tai iš vyro, nesitikėkite, kad jis puls tenkinti bet kokius jūsų įnorius, pradės plauti indus ar skalbti. Vyras, deja, niekada nekovos už moterų teises.
> Reikėjo užsilaikyti darbe, o kur dar pakeliui grūstys. Įžvalgi moteris niekada nepriims šių žodžių rimtai, nors ir nekaltins už tai vyro. Juk lengvas alaus kvapas kalba pats už save.
> Tu, mano paukštyte, tokia graži ir tokia puiki šeimininkė. Greičiausiai, vyras nori išvengti generalinės tvarkos. Grožio ir šeimininkavimo derinys negali šmėsčioti vyro galvoje.
> Aš turėjau šimtus gražių moterų. Tu – mano antroji moteris gyvenime. Abu šie teiginiai yra abejotini. Arba jis yra donžuanas, arba nori, kad jūs jo pasigailėtumėte. Bet kokiu atveju, tai tik manipuliacija, siekiant intymumo.
> Išgėrėme tik 50 gramų. Toks „atsiskaitymas“ kalba apie tai, kad išgerta buvo nemažai ir tikrai įvairių gėrimų. Paklauskite, ką gėrė vyras ir jis susimąstys. Blaivus žmogus niekada netikslina, kiek jis išgėrė.
> Nieko panašaus nejaučiau su jokia kita moterimi... Vyras norėtų būti jums vienintelis, todėl užtikrinkite jį, kad tikite – tegul nusiramina.
Jei moteris žinos, kada vyras gudrauja, ji pasitikės savimi. O jei vyras užstrigo ties melavimu ir tai daro per dažnai – pasirūpinkite pagalba, nes melas reikalauja psichinės sveikatos energijos.
Kaip meluoja moterys
Dauguma mano, jog moteris turi išlikti paslaptinga ir niekada nesakyti tiesos iki galo. Pernelyg didelis atvirumas gadina santykius. Juk ir patys vyrai pripažįsta, kad atviros moterys jiems labai greitai nusibosta. Kai nėra paslapties, intrigos, abejonių ir romantikos, tampa nuobodu.
Moterys meluodamos dažniausiai šypsosi netikra šypsena, kalba vaikišku balsu, lygina savo drabužius, perkelia koją ant kojos žymiai dažniau nei paprastai, pradeda mirkčioti.
Moterims tai nėra melas:
> tam tikrame amžiuje pamiršti savo kalendorinių amžių;
> sumažinti 3-4 kartus tikrąją pirkinio kainą (kad netraumuoti vyro dėl smulkmenų);
> dėl istorijos įdomumo pasakojimą apipinti nebūtomis smulkmenomis ir viską pasakoti emocionaliai;
> pokalbio metu girti vyro išvaizdą, nepaisant purvinų batų ir neskustos barzdos.
Ir dar viena bendra pastaba apie melą: prieš meluojant kitam, reikia sumeluoti sau pačiam. Tokios taisyklės laikosi moterys, kurios gyvena su vyrais tik dėl vaikų. Tai juk chroniškas melas ir savotiška sutartis su sąžine.
Naminiai melo indikatoriai
Nebūtina namuose turėti melo detektorių. Užtenka tik atidžiai pažvelgti į žmogų. Beje, melavimo intensyvumas nuo lyties nepriklauso. Pagal amerikiečių mokslininkų statistiką, vyrai ir moterys meluoja vienodai dažnai – vidutiniškai nuo 5 iki 20 kartų per dieną.
Uždari gestai. Vyras pastoviai slepia rankas kišenėse. Kalbantis ranka prisidengia burną. Liečia rankomis pečius arba veidą.
Kūno judėjimas. Žmogus gali tingiai kilstelėti pečiais ir šiek tiek šypsotis. Žmogus, kuris nenori aiškinti detalių, glosto smakrą, čiupinėja savo kaklaraištį, be to, jis skuba pabaigti pokalbį. Apskritai, meluojantis žmogus visas muistosi.
Akių signalai. Lakstantis žvilgsnis, žvilgsnio nukreipimas į kitą pusę – tai melo signalai.