Viena moteris „TikTok“ publikavo vaizdo įrašą apie tai, kaip plaukelius nuo kojų pašalinti lengviau ir geriau, nei skustuvu. Jos idėja internetą suskaldė į dvi dalis. Kai kurie įspėja, kad jos sumanymas gali būti pavojingas – dėl pernelyg kruopštaus kojų trynimo švitriniu popieriumi gali formuotis žaizdos ir infekcijos, rašoma dailystar.co.uk.
Savo vaizdo įraše, kurį ji įkėlė gegužės 3 dieną, mergina, vardu Jules, paaiškina, kad ją įkvėpė kitos moters vaizdo įrašas, kuriame ji taip darė, todėl Jules nusprendė šią techniką išbandyti pati.
Kojas skuta švitriniu popieriumi
Kalbėdama į kamerą ji sako: „Tai mano pirmas toks vaizdo įrašas, nors kitų įkeltus žiūriu jau seniai. Sekiau vieną tokią merginą, ji dirba buhaltere, mokiausi apie jos verslą, ir žiūrėjau, ką ji kelia, kai ji pradėjo pasakoti apie kojų skutimąsi švitriniu popieriumi.
Ji savo kojoms naudojo 600 rupumo švitrinį popierių. Ji sakė, kad reikia 10 kartų prasukti ratu į vieną pusę, o tada dar 10 kartų į kitą pusę. Aš taip ir padariau. Neįtikėtina, kokio švelnumo dabar yra mano oda. Tikrai veikia.“
Moteris ekrane rodo savo švitrinį popierių ir sako: „O aš visą šį laiką naudojau skustuvus. Tereikėjo tik trupučio 600 rupumo švitrinio popieriaus. Ačiū jums, „tiktoko“ buhalterės.“
Jos vaizdo įrašą gerai įvertino net 200 000 žmonių, o daugelis žiūrovų taip pat dalijosi savo rezultatais.
@jules49of New way to shave my legs! Thanks #accountantsoftiktok #lifehack #shaving #softskin #hairremoval #tryingnewthings #saywhat #noway
REKLAMAREKLAMA♬ original sound - user4357903546257
Sveikatos tarnyba tokio būdo nerekomenduoja
Viena šio metodo fanė rašė: „Nuo pat tada, kai pradėjau užsiiminėti staliaus darbais, atradau švitrinį popierių. Mano labai jautri oda, todėl tikrai geriau, nei skustis“
Tuo tarpu kitos rašė, kad reikia elgtis labai atsargiai, nes su švitriniu popieriumi gali nusitrinti ir sveika oda. Viena moteris komentavo: „Aš tokį metodą išbandžiau prieš trejus metus, su parduotuvėje pirkta panašia priemone. Kitą dieną man labai skaudėjo kojas.“
Kita jai pritarė: „Aš dabar turiu labai atsargiai elgtis, kai šviečia saulė – pabandžiau taip šalinti plaukus ir odą nusitryniau iki kūdikio odelės jautrumo. Buvau labai stipriai nudegusi.“
Didžiosios Britanijos sveikatos tarnyba nepageidaujamų plaukų nuo kūno šalinimui rekomenduoja skutimąsi, šalinimą vašku, pešiojimą, depiliacinius kremus ar plaukelių balinimą. Vienas iš brangesnių metodų, kurio rezultatai išlieka ilgam – tai lazerinė depiliacija, kurios metu plaukeliai pašalinami elektrolizės būdu.