„TikTok“ skelbiamuose vaizdo įrašuose mama aiškina, kodėl ji nedraudžia savo vaikui ragauti smėlio, purvo ar kramtyti akmenis. Komentaruose žmonės klausia, kodėl ji leidžia sūnui kišti į burnytę tokius nešvarumus.
Nebijo bakterijų
Alice Bender sako, kad ji „nebijo bakterijų“. Vaizdo įrašuose matyti, kaip kūdikis kiša į burnytę akmenėlius, prekybos centre kramto prekių vežimėlio rankeną, o daugumą tai pribloškia, ypač pandemijos kontekste.
Alice tvirtina: „Aš nebijau bakterijų, aš jas svetingai priimu. Pasitikiu gamta ir pasitikiu savo kūdikiu. Žindomi kūdikiai jau nuo trijų mėnesių burna ima tyrinėti supančią aplinką. O tėvai draudžia kūdikiui kišti į burną nešvarius žaislus ar kitokius daiktus“.
Moteriai pritaria nemažas skaičių „TikTok“ vartotojų – jie tiki, kad tik taip kūdikis įgis stiprią imuninę sistemą, rašo dailystar.co.uk
Viename „TikTok“ vaizdo įraše Alice kalba apie „alopatinę pramonę“, kuri prieš kelis šimtus metų užkariavo pasaulį. Ji sako: „Tai įvyko ne atsitiktinai. Tai įvyko po eilės milijardus dolerių kainavusių kampanijų, kuriomis buvo siekiama pakeisti visuomenės požiūrį į sveikatą“.
Alopatija – tai mokslu grįsta šiuolaikinė medicina, bet ne alternatyvioji medicina ar homeopatija. Moters įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 12 milijonų kartų ir sukėlė daug karštų diskusijų.