Tokios kontraceptinės priemonės, kaip spiralės, geliai, tepalai, oraliniai kontraceptikai ir prezervatyvai kažkodėl dažnai nėra populiarios, bet štai liaudiški metodai, neva, saugantys nuo nėštumo, vis dar gajūs, ypač tarp neseniai ėmusių gyventi lytinį gyvenimą.
Šie būdai stebina savo neįtikinamumu, todėl norisi tikėti, kad nei vieno iš paminėtųjų jokia moteris nesumanys pritaikyti praktikoje:
1. Jei seksu užsiimsite stovėdami, tai sperma neva ištekės lauk. Žinoma, gal ji ir ištekės, bet jei spermatozoidai jau pateko į moters organizmą, jų iš ten „nebeiškrapštysi“.
2. Tarp populiariausių būdų lyderio poziciją užima nutrauktas lytinis aktas. Daugelis porų būna įsitikinę, kad tokiu atveju vaikų atsiradimo galimybės nėra, o vėliau griebiasi už galvos, nežinodami, ką toliau daryti. Lytinio akto metu visgi išsiskiria nedidelis kiekis spermos sutepimui, todėl kartais užtenka to vieno lašo, kad po kurio laiko tektų ruoštis šeimos pagausėjimui.
3. Po lytinio akto reikia nueiti į tualetą, kad šlapimas, neva, „nužudytų“ spermatozoidus. Net sunku įsivaizduoti, kokioje pozoje reikia atlikti šias manipuliacijas, tuo labiau, kad mūsų tualetai tikrai nėra tam pritaikyti.
4. Dar vienas liaudyje gajus kontraceptinis metodas: po sueities į vaginą įkišama citrinos skiltelė. Jei jau norite taikyti tokį būdą, tai citriną reiktų kišti iki akto, o ne po jo, nes praėjus dvidešimt sekundžių po sėklos išsiveržimo spermatozoidai patenka į gimdos kaklelį, o po devyniasdešimt sekundžių jie jau yra kiaušintakiuose, ir su tuo jau nieko nepadarysi.
Žinoma, jei naudotis citrina pagal visas taisykles, nėštumo tikimybę sumažinti galima, bet ir invalidumo visam gyvenimui galimybė bus nemaža, nes citrinos rūgštis gali pažeisti jautrią moters lytinių organų gleivinę taip, kad tikėtini nudegimai, be to sunkūs.
5. Ne mažiau „išradingas“ apsisaugojimo būdas - naudoti odekoloną Moteris ima vatelę, sudrėkina ją aromatiniame spiritiniame tirpale ir ja patepa partnerio organą. Vyras, aišku, gali norėti staugti nuo nepakeliamo skausmo, bet jis susikaupia ir tęsia meilės žaidimus.
Nenustebkite, jei po jų nėštumo testas parodys dvi išdavikiškas juosteles. Odekolonas greitai išgaruoja ir negali pakeisti cheminės vaginos terpės taip, kad ji įgytų žudantį poveikį spermatozoidams. Be to, taip galima pažeisti ir vyro lytinį organą, jo oda gali surambėti, išsausėti, imti trūkinėti. Taigi šis metodas neveiksmingas ir neduoda jokios praktinės naudos.
6. Kai kurie naivūs žmonės yra įsitikinę, kad jei į makštį bus įdėtas tamponas, tai lytinio akto metu jis sutrukdys spermatozoidams pasiekti savo tikslą.
7. Nemažiau populiarus nei nutrauktas lytinis aktas ya „saugių“ dienų metodas. Žinoma, jei moteris gali pasigirti reguliariu mėnesinių ciklu ir nepamiršta matuoti vaginos temperatūros, tai apskaičiuoti dienas, kurių metu seksas nėra saugus, įmanoma. Daug kas ir bando taip daryti, o po to nuoširdžiai stebisi „netikėtu“ nėštumu.
Tai čia pas mus taip, o Didžiojoje Britanijoje dauguma moterų dar yra įsistikinusios, kad norint nepastoti po lytinio akto pakanka išgerti... “Coca-Colos" ir užkrimsti čipsų.
Specialių tyrimų duomenimis kas penkta britė yra girdėjusi apie duonos, pakavimo plėvelės ir net vištos odos panaudojimą vietoj prezervatyvo.
Senovėje buvo manoma, kad nuo nepageidaujamo nėštumo saugo medus, krokodilo ekskrementai arba virtų bebro kiaušinėlių spiritinis antpilas. Šiuos „metodus“ reiktų taikyti iki lytinio akto, o jei to nespėjote, po sueities nuo nėštumo išgelbės jūros kempinė arba vaškas.
Dalis paauglių mano, kad nuo nėštumo gali apsaugoti dušas po lytinio akto
„Gydymo“ metodai: musmirės nuo vėžio ir ausų siera nuo pūslelinės I
„Gydymo“ metodai: musmirės nuo vėžio ir ausų siera nuo pūslelinės II