Minia, susirinkusi pasitikti monarchų, buvo kur kas didesnė nei tikėtasi – susirinko daugiau nei 10 000 žmonių, skaičius tris kartus viršijo pradines prognozes. Karalius Karolis III atsiprašė gerbėjų už laukimą karštyje, o daugelis iš jų įteikė įvairių dovanų, tokių kaip žaislinės kengūros, Australijos vėliavos ir gėlių puokštės.
Tarp gerbėjų buvo ir 71 metų Mila Gros Calica, atskridusi iš Filipinų, kuri atvirai išreiškė savo meilę monarchui, rašo mirror.co.uk.
„Aš jį labai myliu. Melsiuos už jį kiekvieną dieną“, – teigė ji. Mila buvo viena iš daugybės australų ir užsienio svečių, turėjusių galimybę susitikti su karališkąja pora per šį jų turą.
Vėžiu sergantis karalius Karolis III pasirodė viešumoje
Vizito metu Karoliui ir Camillai buvo įteiktos dvi kepurės su akronimais HMTK (Jo Didenybė Karalius) ir HMTQ (Jos Didenybė Karalienė) per atsisveikinimo ceremoniją su Australijos kariuomenės pareigūnais.
Karališkąją porą taip pat sveikino Sidnėjaus šiaurės vakaruose, Parramatta parke, kur buvo surengta tradicinė rūkymo ceremonija ir grojamas didgeridoo – šie veiksmai simbolizuoja sėkmę ir blogų dvasių nuvalymą.
Prieš išvykstant iš Australijos po šešių dienų vizito, karalius Karolis III ir karalienė Camilla apsilankė bendruomenės kepsnių vakarėlyje, kuriame buvo pristatomi geriausi Australijos kulinarijos gaminiai, įskaitant tradicinę dešrą.
Šis vizitas į Australiją buvo ypatingas, nes karalius viešai paskelbė apie savo vėžio diagnozę. Karalius Karolis III aplankė Australijos Melanomos institutą, kur vienas iš jo vadovų, profesorius Richardas Scolyeris, gyrė monarcho „drąsų“ sprendimą atvirai kalbėti apie savo ligą.
Profesorius teigė, kad karaliaus sprendimas tęsti oficialius vizitus nepaisant gydymo sustabdymo buvo pavyzdys siekio išlaikyti gyvenimo kokybę ir daryti tai, kas jam svarbu.