Paskyra @psychologylove100 turi daugiau nei 356 tūkst. sekėjų ir pasidalijo vienu vaizdo įrašu, kuriame teigiama, kad pagal tai, ką pirmiausia pamato paveikslėlyje, galima nustatyti, ar žmonės yra logiškai mąstantys, ar intuityvūs.
Ką pamatėte pirmiausia?
Teigiama, kad vaizdo įraše parodytas paveikslėlis vieniems atrodys kaip nuotrauka, kurioje užfiksuotos trys meškos, o kiti joje mato snieguotus kalnus, rašo mirror.co.uk.
„Jeigu pirmiausia pamatėte tris meškas, vadinate, esate analitiškas. Jums gerai sekasi analizuoti faktus ir skaičius, turite logišką požiūrį. Nesielgiate impulsyviai. Pirmenybę teikiate daryti darbus žingsnis po žingsnio“, – sakoma vaizdo įraše.
Vaizdo įraše sakoma, kad logiškai mąstantys žmonės gerai sprendžia problemas ir yra linkę laikytis taisyklių. Jie taip pat gali pastebėti svarbiausias detales, kurių kiti gali nepastebėti.
„Pasitaikius progai, jūs iškeliate į paviršių logiškiausius argumentus ir detales, kurių kiti tikriausiai nepastebi.
Kai susiduriate su problema ar stresine situacija, nematote problemos kaip visumos, o stengiatės ją išskaidyti į mažesnes dalis, kad situaciją būtų galima lengviau valdyti.
Turite akylą žvilgsnį detalėms, tai įrodo faktas, kad nuotraukoje nesunkiai pamatėte tris meškas“, – priduriama.
O štai tie, kurie pirmiausia pamatė snieguotus kalnus, gali būti laikomi intuityviais žmonėmis.
„Jei iš pradžių pamatėte snieguotus kalnus, net jei vėliau supratote, kad nuotraukoje yra trys meškos, esate intuityviai mąstantis žmogus.
Vadovaujatės savo vidiniu balsu ir retai kada juo nusiviliate. Jūsų intuityvios galios yra galingiausias jūsų ginklas, nesvarbu, suvokiate tai ar ne. Net jei žmonės primygtinai ragina eiti į dešinę, jūs eisite į kairę“, – aiškinama vaizdo įraše.
Teigiama, kad šie žmonės linkę vadovautis ne taisyklėmis, o nuojauta ir „kartais gali nekreipti dėmesio į faktus“, tačiau remtis „praeities patirtimis“.
„Tai reiškia, kad ne tik apdorojate turimą informaciją, bet ir bandote mąstyti nestandartiškai“, – pridūrė užkadrinis balsas.
Šios informacijos nereikėtų vertinti kaip mokslinės informacijos – tai nėra moksliškai pagrįstas asmenybės testas.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!