Trūksta idėjų, kaip dekoruoti velykinį stalą? Kas stilingiau – staltiesė, ar tuščias, neužtiestas stalas? Dekoratorė Elena Survilienė pasakoja apie viską: kokios dekoracijos šventiškos ir stilingos, kokios spalvos šįmet madingos. Net jei priimtiniausia pastelinė paletė, būkime nestandartiški ir rinkimės gyvesnius spalvų derinius, kad Velykų stalas atrodytų jaukiai, išraiškingai ir būtų „gyvas“.
Velykos – bene seniausia šventė, kai „žmonės gyveno iš to, ką gamta davė“. Bet kodėl – ir didžiausia? Velykos gero gyvenimo pažado diena, kuriai ruoštis ir švęsti senovėje prireikdavo kone 14 dienų. Apie žaidimus tada ir dabar, velykines apeigas, kiaušinių marginimo prasmę, vaikų pramogas ir mažųjų Velykėles bei papročius, jau pamirštus ir išlikusius iki šių dienų.
O kas vaikams yra Velykos? Arijus ir Ieva per Velykas ieško Velykų triušo ir žaidžia smagų Velykų žaidimą „Kiaušinių medžioklė“, kurį neabejotinai pamėgs visi mažieji: juk slėptis ir ieškoti staigmenų taip smagu! O Luknė ir Faustas pakvies prie stalo: saldūs kiaušinukai smaližiams su pabarstukais ir staigmena viduje neabejotinai pralinksmins ir bus neįprasta, bet gardi Velykų stalo puošmena.
Sulaukėme Velykų. Šviesų, ramių, spalvotų. Dailinkime namus, prisiminkime tradicijas ir, giliai įkvėpę pavasario, kurkime šventinę atmosferą, kad šventė būtų neįtikėtinai jauki ir prasminga.