Prieš jūsų akis dvi paniurusios katės, tik viena tikra, o kita – iš vaško padaryta jos kopija. Iki šiol Madamme Tussauds muziejuje įamžinami būdavo tik garsūs žmonės, tačiau nuspręsta, kad tokios šlovės nusipelnė ir Paniurusi katė. Kaip ir pridera, visad piktai atrodanti ir susiraukusi katė iš pradžių pozavo su savo kopija, vėliau su kitomis muziejaus pažibomis - buvusių Jungtinių Valstijų prezidentų vaškinėmis figūromis.
Tačiau apsilankymas Madamme Tussauds muziejuje buvo ne vienintelė paniurėlės pramoga. Ji Brodvėjuje tapo Adrew Lloydo-Webberio miuziklo „Katės“ garbės svečiu. Čia ji buvo pasitikta audringai plojimais.
Pasaulis apie Paniurusią katę sužinojo prieš ketverius metus, kai „Youtube" kanale buvo išplatintas šis katės vaizdo įrašas. Jis peržiūrėtas jau beveik 20 milijonų kartų. Nuo to laiko katė paniurėlė tapo tūkstančių memų heroje, jos vardu išleista knyga tapo bestseleriu, net pastatytas filmas apie blogiausias Paniurusios katės Kalėdas. Ji net pasirodė ant „The Wall Street Journal“ ir „New York Magazine“ viršelių. Skaičiuojama, kad Paniurusi katė savo šeimininkei uždirbo apie 100 milijonų dolerių. Nuolat susiraukusi ji ne šiaip sau. Ji gimė su negalia. Būtent tai nulėmė ir jos garsiąją snukučio išraišką. Dėl to katės šeimininkai sulaukia ir kritikos iš gyvūnų teisių aktyvistų, nes neva naudojasi augintinės negalia savo naudai.
Plačiau apie tai TV3 reportaže