Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Nu p.z. koks kvailas straipsnis. Turiu bėda su samanomis ir jau taip įsijaučiau, kad dabar jau tikrai rasiu savo sprendima su samanom, bet straipsnis niekam tikes.
Ar jie supranta ką rašo po straipsnio pavadinimu,
Ar jie supranta ką rašo po straipsnio pavadinimu,
gamta yra tokia, kad kuriems augalams tinka augimo sąlygos (dirvos rugštingumas, suspaudimas, drėgmė, apšviestumas), tie ir bujoja. su tuo kovoti reikia daug pastangų ir papildomų lėšų. jei kažkam norisi, kodėl ne. bet šiaip tai samana ne nuodas, nei žmogui, nei gyvūnui, nei augalui kitam gyventi netrukdo.
Del zoles tiek vandenio islaisto .bausti tokius seimininkus
Tai kiek skiesti tą geležies sulfatą? Ar kito straipsnio laukti, kad sužinoti?
@DD
h t t p s: / / w w w .mkds.lt/gelezies-sulfatas-200-g
Samanos auga visur po žole, tik jos ne sezono metu teikia žalią spalvą. Be samanu pavasarį ir rudenį visos Lietuvos sodybos ir sodai būtų juodi.
O aš parašysiu visai nepopuliarų dalyką. Visi varo ant tų samanų. Bet mes turim veją namo šešėlyje ir ten dar yra kelios obelys su šešėliu. Tai ten veja su samanom, ir netgi vietomis labiau samanos su veja. Tai pačios fainiausios vietos. Ir pagulėt, pasivartaliot ir t.t. Minkšta, švelnu, nėra jokių fignių. Fantastika tos samanytės. Kaifas. Ir ką? Blogai? Kodėl? P.S. Dera ten viskas puikiai, viskas gražu, viskas puiku, švelnu, nuostabu.
@Pfff
Tai Jo.Vesli zole po medziais nenaturalu.Ziurekit kaip pasakiskai atrodo samanotas miskas.
REKLAMA
REKLAMA
Gražiausios vejos savininkas išdavė, kaip atsikratyti samanų: veikia 100 proc.