Juokas juokais, bet prieš keletą dienų pamatę, kaip atrodo šio rajono Kalėdų eglė, Fabijoniškių gyventojai ėmė juokauti, kad tokia eglė atrodo dėl Černobylio radiacijos.
Visai neseniai Fabijoniškių gyventojus vienijančioje feisbuko grupėje buvo pasidalinta nuotrauka, kaip atrodo šiame rajone įžiebta eglė.
„Prabangi tokia, panaši į Londono“; „O ko norėti po tiek Černobylio radiacijos", „Kieno ten kapas?" – tokie ir panašūs komentarai pasirodė po eglutės nuotrauka.
O kaip jūs vertinate tokią Fabijoniškių mikrorajono šventinę eglutę?
Neįtiko ir Ignoto gatvės eglutė
Siaubas, košmaras, kraupu žiūrėti – štai tokie epitetai pasipylė viešoje erdvėje, kai žmonės išvydo eglės instaliacijos nuotraukas, stovinčias pačioje Vilniaus širdyje.
Kaip rašė komentatoriai, tokia kalėdinė puošmena Ignoto gatvėje atsiduria jau daug metų iš eilės. Tačiau labiausiai žmonėms užkliuvo eglutės centre stovintis apgenėtas medis.
„Košmaras“; „Čia stulpas ar taip apgenėtas medis?“ – tokius komentarus rašė internautai. Netrukus vienas iš komentatorių pastebėjo, kad šiame kieme nufotografuota liepa:
„Čia liepa, jeigu ką. Tik nežinau, liepa būtuoju ar esamuoju laiku“, – rašė jis.
Dar vienas pajuokos objektas Londone
Ketvirtadienį viso pasaulio žiniasklaidoje mirgėjo Londono miesto pagrindinės eglės nuotraukos. Ją išvydę internautai negalėjo sulaikyti juoko, tačiau Londonas dar tą patį vakarą ėmė ir įžiebė savo miesto žaliaskarę.
Pačioje Londono širdyje, Trafalgaro aikštėje, buvo pastatyta kalėdinė eglutė, kurią tradiciškai dovanojo Norvegija. Ketvirtadienį ši kalėdinė eglutė buvo įžiebta pagrindinėje miesto aikštėje. Jos nuotraukas galite pamatyti ir mūsų nuotraukų galerijoje:
Norvegų dovaną laiko pasityčiojimu
Norvegai britams kalėdinę eglę dovanoja kasmet nuo 1947-ųjų: taip skandinavai atsidėkoja už Antrojo pasaulinio karo metu gautą paramą.
Šią savaitę į pagrindinę miesto aikštę atvyko 90 metų amžiaus, 21 metro aukščio žaliaskarė iš Norvegijos. Tačiau ji, anot internautų, atrodo ne kaip padėka, o kaip pasityčiojimas iš britų.
Žmonėms užkliuvo tai, kad eglės šakos ne tokios vešlios ir dėl to ji labiau primena ne kalėdinį atributą, o ligotą medį.
„Esu Britanijos norvegė, bet man dėl to labai gėda“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė viena moteris.