Ji paaiškino, kad visų pirma rankšluosčius reikia skalbti atskirai nuo visų kitų skalbinių, ir skalbimo mašinos neperkrauti.
Lucy sako: „Rankšluosčiams reikia pakankamai vietos skalbyklės būgne, kad jie galėtų kvėpuoti ir suktis, kad gerai išsiskalautų ir būtų gerai išpurenti. Jei jų sugrūsite per daug, jie visi sulips į krūvą, kurios viduje liks drėgmės kišenėlių, todėl rankšluosčiai bus šiurkštūs ir sustirę.“
Rankšluosčius skalbiant atskirai jie taip pat neaplips kitų spalvų audinių plaušeliais nuo drabužių. Profesionalė dar pataria vengti silikono pagrindo audinių minkštiklių, nes ilgainiui silikonas kaupiasi rankšluosčiuose ir dėl to jie nebe taip gerai sugeria vandenį. Taigi, silikonas trumpina rankšluosčio gyvavimo laikotarpį, rašoma dailystar.co.uk.
Lucy teigia, kad nors gali kilti pagunda rankšluosčius skalbti itin karštame vandenyje, audiniui tai kenksminga. Ji paaiškino: „Paprastai rankšluosčius reikia skalbti 40 laipsnių temperatūroje, nes skalbiami aukštesnėje temperatūroje jie greičiau susidėvi. Vis dėlto, kad neliktų ilgainiui susikaupiančių riebalų bei bakterijų, retkarčiais juos reikėtų išskalbti 60 laipsnių temperatūroje. Tokia tvarka skalbiami rankšluosčiai bus visiškai higieniški, bet nepraras minkštumo ir purumo.“
Galiausiai Lucy pataria prieš sudedant rankšluosčius skalbti ir prieš juos išdžiaunant gerai pakratyti. Taip atsiveria audinio plaušeliai ir skalbiklis įsigeria geriau, todėl rankšluosčiai bus švaresni. Antrasis pakratymas prieš išdžiaunant atpalaiduoja audinio plaušelius, kad rankšluostis būtų minkštesnis ir puresnis.
Lucy rekomenduoja rankšluosčius džiovinti džiovyklėje, bet kartais juos išdžiauti ir saulėje – tai padės išlaikyti audinio baltumą. Ji priduria, kad rankšluosčių jokiu būdu nereikėtų džiovinti ant radiatorių – taip jie pasidarys šiurkštūs.