„Nors pagal išsilavinimą neturėjau nieko bendro su žemės ūkiu, tačiau ne vienerius metus dirbau Olandijoje, ekologiniame ūkyje. Ten ir pamačiau, kaip gražiai supakuojamos daržovės ir vežamos į vietinius turgelius“, – pasakoja moteris.
Po 7-erių metų moteris sugrįžo į Lietuvą, tačiau apie dailiai supakuotas daržoves nepamiršo.
Noras auginti
Edita sako, kad grįžusi labai norėjo ką nors užsiauginti senelių žemėje. Ji sako, kad iš pradžių daržoves augino tik sau, kol vienais metais neužderėjo didelis derlius česnakų.
„Pamaniau, kad tuos česnakus reikėtų kam nors padovanoti. Nutiko taip, kad kaip tik rugpjūčio pradžioje, nuėmus česnakus, buvo sesers vyro gimtadienis.
Mano sesers vyras – puikus kulinaras, tad pamaniau, kad česnakų puokšte turėtų labai apsidžiaugti“, – apie originalią dovaną pasakoja Edita.
Nustebina kiekvieną
Edita neklydo, nes sesers vyras liko tikrai nustebintas ir dabar pašnekovės kiekvienais metais laukia su česnakų puokšte.
„Karantinas mane dar labiau pastūmėjo pasisodinti daugiau česnakų, nes pagalvojau, kad karantino metu tokia puokštė tikrai labai naudinga. Dabar sulaukiu nemažai „patiktukų“ ir gražių komentarų“, – sako moteris.
Kristina džiaugiasi, kad žmonės puokštes perka ir dažniausiai prašo, jog jos būtų išsiųstos tiesiai žmogui dovanų:
„Pagalvojau, kad reikia pabandyti pardavinėti puokštes ir šįmet. Jeigu bus didelis susidomėjimas – pasisodinsiu dar daugiau.“